Önümüzdeki Atletico Madrid - Juventus Maçı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evet. Bugün de 12 Mart 2019. İki saat sonra da rövanş maçı var. Hemen maç öncesi düşüncelerimi söyleyeyim: Juventus kendi evinde maçı alır gibi geliyor bana.

Evet. Bugün de 12 Mart 2019. İki saat sonra da rövanş maçı var. Hemen maç öncesi düşüncelerimi söyleyeyim: Juventus kendi evinde maçı alır gibi geliyor bana.
3-1 Juve alır ama Atletico geçer. Juve’nin gollerini Ronaldo, Chiellini ve Pjanic; Atletico’nun golünü de Diego Costa veya Koke atar. Bunlar da tutarsa İddaa’ya gidicem :)

Juventus zaten Seri A'da %99.9 şampiyon oluyor, Ronaldoyu Lig için değil Şampiyonlar Ligi için almışlardı. Bugün de Ronaldo sahne aldı ve ondan bekleneni yaptı. 🤩

376689

Juventus zaten Seri A'da %99.9 şampiyon oluyor, Ronaldoyu Lig için değil Şampiyonlar Ligi için almışlardı. Bugün de Ronaldo sahne aldı ve ondan bekleneni yaptı. 🤩

Eki Görüntüle 376689
#JusticeforAtletico Maçın hakemi Björn Kuipers maçın ırzına geçti :D Ronaldo'ya ayrı parantez açmak gerekirse C.Ronaldo > Juventus :D

#JusticeforAtletico Maçın hakemi Björn Kuipers maçın ırzına geçti :D Ronaldo'ya ayrı parantez açmak gerekirse C.Ronaldo > Juventus :D
Benim bir arkadaş önceki senelerde Real Madrid Şampiyonlar Liginde ilerlerken Real'in lobisi sağlam derdi. :D Sanırım Real'in değil Ronaldo'nun lobisiymiş o. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı