Türkiye Ermenistan maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bireysel performanslar falan öne çıkar gene de alırız diyordum. Takımda Euro 2020 den beri bi sıkıntı var çözemedim ben Şenol Güneş ile elemelerde çoşmuş olan o takımı istiyorum ya biz o takım için Euro 2020 de çeyrek final yapar diyorduk ya.
Merih kale önünde Ronaldo'ya dönüşene kadar dayanmıştık italya'ya.

Bu kadar ruhsuz bir takım olamaz. Ya sen ülkenin takımındasın ve koşmaya mecalin bile yok. Bunları gerçekte görünce önlerine ya da üstüne filan tükürüp azarlayacaksın. Gram saygı, sevgi hak etmiyorlar. Koskoca ülkeyi turnuvalarda rezil etmeye hakkın yok.

Teknik direktör zaten ayrı komik.
O takımda sırf isminden dolayı oynayan Türk demeye meçhul topçular var.

Halkan Çalhanoğlu iyi oynadı. Cengiz'den bahsedecek olursam, ilk 45 dakika fena değildi ama yorulunca sapıttı, Kerem de aynı şekilde. Barış ve Cenk için diyecek söz yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maçın olduğundan haberim yoktu maç bitince öğrendim o kadar söyleyim. Türkiye futbol takımı leş. Ben kendimi bildim bileli leş gibi oynuyorlar zaten. 15-20 yıl öncesinin maçlarını izliyorum, bir de şu dönemdeki maçları izliyorum. Canavarmışız o zamanlarda şimdi Ermenistan’la bile berabere kalıyoruz. Yazık yani başka söylenecek söz var mi?

Geri
Yukarı