Office 2019 veya 365 kurarken hata veriyor

Makaleler
1
Yer
/
Dün formatladım bilgisayarı, ondan sonra ne driver ne de bu Office programlarını kurabildim. Okulumun verdiği mail hesabından Office 365 üyeliğim almıştım ücretsiz. Portal'a girip indiriyorum Office indirme aracını. Ama ne kadar denesem de olmadı. Sürekli şu hatayı veriyor:
Ek Açıklama 2020-04-07 190044.png

SSD'de boş yer var. İnternetimde de sorun yok. Office 2019 lisansım da var ama onu kurunca da aynı hatayı veriyor. Microsoft Destek ve Kurtarma Yardımcısı adlı yazılımla da denedim ama aynı hatayı veriyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

Microsoft'un program kaldırma aracını indirip, daha sonra bu program ile yüklü olan bütün Office'i kaldırdıktan sonra, tekrar kurulumu dener misiniz?

Link: https://aka.ms/SaRA-officeUninstallFromPC
Denedim. Bilgisayarımda hiçbir Office programı kurulu değil.
Ayrıca Recep Baltaş'ın paylaştığı Office 2019 imajından da denedim, yine aynı sorunu verdi. Üstat bir çare be @Recep Baltaş. Tarayıcıdan makale yazıyorum düzenlemek beni bayağı yoruyor.

Çözümü bulunana kadar openOffice ya da WPS Office kullanabilirsiniz.

Ekleme: Office indirme aracını kullanırken geçici olarak antivirüsü/güvenlik duvarını kapatarak denediniz mi? Bir de o hata, sistem dosyası hataları veya bozulması durumunda oluşabiliyormuş. Komutu yönetici olarak açıp "sfc /scannow" komutunu çalıştırıp tarama işlemi bittiğinde tekrar kurmayı dener misiniz?

Son düzenleme:
Çözümü bulunana kadar openOffice ya da WPS Office kullanabilirsiniz.

Ekleme: Office indirme aracını kullanırken geçici olarak antivirüsü/güvenlik duvarını kapatarak denediniz mi? Bir de o hata, sistem dosyası hataları veya bozulması durumunda oluşabiliyormuş. Komutu yönetici olarak açıp "sfc /scannow" komutunu çalıştırıp tarama işlemi bittiğinde tekrar kurmayı dener misiniz?
Sinirlendim bastım reseti. İndirmeye başladı şimdi. İğneleyeyim de bir daha aynı sıkıntı çıkarsa uygularım yaptıklarını. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı