Okul bırakılmalı mı?

Birileri çok zor bir dönemden geçiyor. Ve dostum gerçekten iyi yönetmek zorundasın. Kendimden biliyorum.
1716093138814.png

Birileri çok zor bir dönemden geçiyor. Ve dostum gerçekten iyi yönetmek zorundasın. Kendimden biliyorum.
1716093138814.png
Ben 5 yıldır çalışıyorum önemli olan para kazanmak ve çalışa bilmek değil. Ama gerçekten senin işine yarayacak olan "çalıştığın kadar para kazanmak" ben stajı makineci olarak yaptığım için bu tür farkındalıkları edildim.

Kasiyer olursun. Oto yıkamacı olurusun. Her şey olursun ama vasıflı bir meslek olmazsa emin ol sadece sana yazık olur. Kendimden biliyorum.

Eki Görüntüle 2199240

Ben 5 yıldır çalışıyorum önemli olan para kazanmak ve çalışabilmek değil. Ama gerçekten senin işine yarayacak olan "çalıştığın kadar para kazanmak" ben stajı makineci olarak yaptığım için bu tür farkındalıkları edildim.

Kasiyer olursun. Oto yıkamacı olurusun. Her şey olursun ama vasıflı bir meslek olmazsa emin ol sadece sana yazık olur. Kendimden biliyorum.

Oto yıkamacı gibiişler vasıfsız mı ne saçmalıyorsun be öğretmenler vasıflı mı sence o kadar tatilde bile para alıp öğrencilere şiddet uygulayan ve bir şey bile öğretmeyen siz gerçekten üniversiteyi okumayı vasıflı filan sanıyorsunuz bu ayrımı yapmaya devam edin çok gelişirsiniz zaten istersen enayi de bunlara.

Merhaba. Ben 9. sınıfım bilişim okuyorum bilgisayar seçmemin sebebi bilgisayara çok ama çok ilgim var. Diğer öğrencilerden daha çok bilgiye sahibim ama şöyle bir sıkıntım var. Derslerim çok kötü ve sınıfı gecemiyorum aklım surekli oyunlarda kalıyor. Aile baskısı ve gelecek kaygısı oluyor ders çalışmak istesem de o istek içimde hiç yok. Sizce ne yapmalıyım?
Hocam okul bırakıp ne yapacaksınız?

Oto yıkamacı gibiişler vasıfsız mı ne saçmalıyorsun be öğretmenler vasıflı mı sence o kadar tatilde bile para alıp öğrencilere şiddet uygulayan ve bir şey bile öğretmeyen siz gerçekten üniversiteyi okumayı vasıflı filan sanıyorsunuz bu ayrımı yapmaya devam edin çok gelişirsiniz zaten istersen enayi de bunlara.
Hocam eğer öğretmen size şiddet uyguladıysa o öğretmeni (kınıyorum kesinlikle (!)) Diğer öğrencilerden daha çok bilgiye sahipmiş dostum benim 3 aylık IT serüvenim senin bilgini hanımı yapar öyle diyeyim :) El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zannedermiş seninki o misal. El elden üstünden pek bilginizi ön plana atmayın :) bir bakmışsınız aslında koca bir fıs yani havaymışsınız.

Derslerin çok kötü çünkü derslere odaklanamıyorsun bu bendede var ve sebebi inan bana mavi ekran ve bilgisayar oyunları bilimsel olarak bu. Kaygı ve diğerleri bilginin yetersiz ve bilgine güvenmediğinin göstergesi.

Eğer bilgisayar bilgin çok iyiyse startup yaparsın. Muhasebe yazılımı, Oyun yaparsın, Ya da kadınlara yönelik yazılımlar yaparsın ve parayı kırarsın. Ben son 2 aydır bu kadınlara yönelik programdan hatrı sayılır para kazanmadım. Ama aylık 3 bin gelmesi beni mutlu ediyor.

@Ybie29 Okulun iki üç düzgün universiteye geziye goturseydi kampüs hayatının ne kadar güzel bir şey olduğunu anlardın. Evet oto yikamacilar vasıfsız öğretmen de vasıflı bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı