Okulda sigara paketi bulundurmak yasak mı?

Okula zaten yakalanma riskini alarak götürüyorsun bir de yakalanınca kaçman çok komikmiş vallahi sen boş ver sigarayı falan bu korkaklıkla zor yaşarsın.

Hocam beni izlediğiniz ile ilgili bildirim aldım. Ne işe yarıyor bu izleme muhabbeti?

Yorumlarını beğendiğim insanları izliyorum. Yeni konu açtığınızda bildirim gelecek ben de yardımcı olmaya çalışacağım isterseniz geri çekebilirim.

İlk yorumunda baktım da hemen sınıf araması sırasında anneni araman bu bana daha komik geldi.

Tamam ALPTEKiN_2710 dedeciğim. Osmanlı kuruluş dönemini görmüş müydün?

Okula zaten yakalanma riskini alarak götürüyorsun bir de yakalanınca kaçman çok komikmiş vallahi sen boş ver sigarayı falan bu korkaklıkla zor yaşarsın.
Bilgisayar başından hiçbir halt yapamayacak ve tek işi evde cips yiyip oyun oynamak olan tiplerin türemesini görmekten çok zevk alıyorum. Gereksiz atraksiyon yapmaya da gerek yok can sıkacaksan başka konuya alalım seni.

Tamam ALPTEKiN_2710 dedeciğim. Osmanlı kuruluş dönemini görmüş müydün?

Bak yaşı küçük genç arkadaşım.
Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi mezunuyum ve lisede İngilizce, Almanca ve Rusça eğitim vardı.
Sizin özel lisedeki gibi tiplerle dolu değildi lisemiz.
Ve gerçekten mesleğinde başarılı öğretmenler de barındırıyordu aynı zamanda lisemiz.

Ayrıca yaşam konusunda da mevzu bana kalmış karışmaya hakkınız olduğunu düşünmüyorum. Ben buraya destek almak için yazıyorum sizin gibi forumlarda millete salça olan tiplerle muhattap olmak zorunda kalmak için değil.

Bak yaşı küçük genç arkadaşım.
Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi mezunuyum ve lisede İngilizce, Almanca ve Rusça eğitim vardı.
Sizin özel lisedeki gibi tiplerle dolu değildi lisemiz.
Ve gerçekten mesleğinde başarılı öğretmenler de barındırıyordu aynı zamanda lisemiz.
Bizde yok. Bu bir gerçek. Ama anlam veremedim sadece kusura bakmayın.

Yorumlarını beğendiğim insanları izliyorum. Yeni konu açtığınızda bildirim gelecek ben de yardımcı olmaya çalışacağım isterseniz geri çekebilirim.

Tamam alptekin_2710 dedeciğim. Osmanlı kuruluş dönemini görmüş müydün?

Bilgisayar başından hiçbir halt yapamayacak ve tek işi evde cips yiyip oyun oynamak olan tiplerin türemesini görmekten çok zevk alıyorum. Gereksiz atraksiyon yapmaya da gerek yok can sıkacaksan başka konuya alalım seni.

Hocam öyle bir şey ise sıkıntı yok kalsın :D ve bende genelde tüm gün PC başında bir şeyler atıştırmayı severim üstüme alındıım :(

Arkadaşları aradım. Kimse ispiyonlamamış. Yardımcı olan ve gereksiz laf yapıp dalga geçen herkese teşekkür ederim.

Hocam öyle bir şey ise sıkıntı yok kalsın :D ve bende genelde tüm gün PC başında bir şeyler atıştırmayı severim üstüme alındıım :(
Siz alınmayın hocam en azından mantıksız konuşmuyorsunuz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı