Origin açılmıyor

Kaan1903

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Bir kaç saat önce Most Wanted yüklü olan Origin hesabımdan çıktım ve 2 gün önce bilgisayarıma format atıldığı için tüm oyunlar silnimişti. Battlefield 4'ü indiricektim BF'nin yüklü olduğu hesabıma giricektim log out yaptım ve log in bölümünün açılacağını beklerken hiçbir görüntü çıkmadı. Sildim Origin'i yeniden yükledim defalarca ama bir sonuç alamadım. Origini açıyorum sol altta simgesi çıkıyor ama uygulama görüntüsü gelmiyor görev yöneticisinden de işlemler bölümünden kapattım ama nafilee. Lütfen yardım edin :) (Bilgisi olanlara detaylıca video veya fotoğraf atabilirim durumun.)

Recep Abi bakar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kokasi35 yorumun için çok teşekkürler, fakat benim DNS ayarlarım otomatikte olduğu için bir sonuca varamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin'i silin ( %appdata% klosörüne kadar herşeyini). Daha sonra Origin'i (C: 'ye kurduysanız D: klosörüne) kurun. Sorununuz çözülür.

Arkadaşlar sorun ÇÖZÜLDÜ ! Çözüm : Çözünürlüğü en düşüğe getiriniz daha sonra origini açınız sorun düzelecektir , tekrar çözünürlüğü arttırabilirsiniz hiç bir sorun olmayacaktır :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı