Organlarınızı bağışlar mısınız?

Organlarınızı bağışlar mısınız?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Nasıl biri olduğuna bağlı diyeceğim herhalde kötü biriyken kendini iyiliğe adar o günden sonra diye düşünüyorum. İkincisi toprakta boşa gideceğine başka bir hayata destek olsun. Yani verirdim.
Bir sonraki Stark için...

Nasıl bir insana gideceğini bilmediğimden dolayı. Sigara ve alkol içmekten böbrekleri iflas etmiş bir insana böbreklerimi vermek istemezdim açıkcası. Veya boş boş yaşıyıp insanlığa dert olup hiç bir şeyden haberi olmayan cahillere hiç istemezdim. Eğer kişi umut vadediyorsa bütün organlarım onundur. :D

Ben çoktan icraate geçtim bile. Ben ölünce organlarım alınacak ve işe yarayanlar ihtiyacı olana verilecek. Sizde bunu yapmayı isterseniz Kızılay'a gidin orada ( en azından ben orada imzaladım kağıdı.)

Ülkede işler o kadar kötü gidiyor ki, kızılaya karşı bile içimde bir güvensizlik oluşmuş :D

A37E1786-FED3-44A6-917C-08408045113C.jpeg

Telefonumda "Acil Bilgiler" kısmında organ bağışı seçeneği açık zaten :)

Bu vücut bize Allah'tan emanet onu topraktan aldığımız gibi toprağa vermek boynumuzun borcu.
Dostum en azından organlarını sadaka vermiş olacaksın, hayatını kurtardığın kişi yaşadıkça sen de sevap kazanacaksın. Üstelik Acbüzzeneb kemiğinden diriltileceğimiz için organlarını bağışladığında bir problem olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı