Rehber Origin'den Alınan Assassin's Creed 3 Deluxe Edition DLC'leri Aktif Etme

NookumPie

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522594034
Merhabalar. Uzun zaman önce (2014) Origin üzerinden Assassin's Creed 3 Deluxe Edition satın almıştım. Season Pass içinde gelen bir paket, yani tüm DLC'ler mevcut. Bugün oyunu indirdim ve yükledim. uPlay yüklendi her şey güzel tamam, ben daha önceden aktif ettiğim için oyun uPlay'de vardı zaten.
Ancak uPlay'de Season Pass aktif olarak görünmüyor. Bildiğimiz bana satın aldırmaya çalışıyor Season Pass'i.
Şöyle bir çözüm yolu sunulmuş ancak bende işe yaramadı.
Bunun hakkında EA ve Ubisoft ile iletişime geçtim, cevap geldiğinde konuyu düzenleyeceğim.

Onun dışında uPlay'de olmasa bile tüm DLC'leri aktif etme yöntemi mevcut. Biraz uğraştırıcı bir yol maalesef.

Oyun Origin üzerinden 1.01 versiyonu ile iniyor. Önerim şuradan tüm güncelleştirmeleri elle indirmeniz ve sırasıyla yüklemeniz. Yüklerken şöyle bir hata da alabilirsiniz:
Yükledikten sonra oyun sürümümüz 1.06 olmalı. Yükledikten sonra Origin'e geliyoruz ve oyun içinden Extra Content sekmesine geliyoruz. Burada tüm DLC'ler mevcut.

1526984955629.png

Tam 8 adet içerik sunuyor Season Pass bize. Bunların içinde soundtrack (oyun müzikleri) ve George Washington günlükleri PDF olarak verilmiş.
Oyunu indirirken genelde DLC'leri de indiriyor. Ama indirmediyse teker teker indirebilirsiniz. Bu inen DLC'ler oyun klasörüne şu şekilde iniyor, işaretli olanlar DLC:

1526985184543.png

Maalesef ki içerik DLC'leri hep setup şeklinde inmiş, bunları teker teker kurmalıyız. Konunun başında verdiğim güncellemeleri yapmazsanız bazı DLC'ler kurulmayacaktır, güncelleme isteyecektir.

1526985253020.png

6 Adet içerik DLC'sini teker teker kurduktan sonra tüm Season Pass içeriğine sahip bir şekilde oyunumuzu oynayabiliyoruz. Multiplayer içeriğine sahip olabiliyor muyuz bilmiyorum, henüz denemedim.
Beni bu kadar uğraştırdığın için teşekkürler Origin. Senden Assassin's Creed satın alınmaz :)

Ben de GTA 4'de bu kadar uğraşmıştım. Korsan oynayanlar benden daha rahat girmiştir. Bir de son zamanlarda Far Cry 2 aldım Türkçe yama kuruyorum oyun atıyor. Ben de korsan indirdim onda atmıyor. 2 saati geçtiğim için iade edemedim. Arkadaştan özenip GTA SA'ya mod kurdum o da etkinleşmedi, her oyunun bir orijinali bir de korsanı yüklü. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı