Orijinal Windows 7'ye Dönme

Ömer Faruk 52

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Teknosadna pc alan varsa bilir. Ordan pc aldığımızda orj. Windows vardır zaten onunda parasını veririz. Bende ordan bir pc aldım ancak bir süre önce ( hay aklıma
:D ) format attım ve şuan crack kullanmak zorunda kaldım. Acaba orj. Windows'u geri almanın bi yolu var mı? Orj. Win 7 idi bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
(Tekrardan merhaba yanlış yere konu açtığımdandolayı 1 hafta ban yedim , rica ediyorum bu konuya devam etmek yasaksa ban atmadan önce söyleyin . :D ) Mikail Fidan Hayır pc yi aldığımızda orj. windows kurluydu ve zaten hiç gerekmemişti ancak asyın bilgisayarcı amcamız olayı direk formata yorunca bende cahilim gitti şuan o eski orj. windowsa ulaşmanın yolu varmı elimde herhangi bir cs-key vb. bir şey yok

Windows 7 ile gelen PC'lerde mutlaka bi etiket olması lazım. Yoksa faturasını gösterip hani benim lisans anahtarım diyin aldığınız yere.

Şimdi yapman gereken hangi sürüme sahipsen o sürümü kurup lisansı girmek. Şu anda format atan her kimse %99 Ultimate kurmuştur, senin de lisansın ya Home Basic'dir ya Home Premium.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı