Steam Ortak erişimli hesaplar güvenli mi?

Pek güvenilir değil bir gün şifresini değiştirrlerse ortada kalırsınız ben tavsiye etmiyroum crack indirmek bile daha güvenlidir bana göre, çalıntı, ccli bir hesabı size verirlerse başınıza iş açabilirsiniz.

17 tane hesap almıştım eskiden inanırmısın. :D
Hem korsan değil, hemde 1000'lerce TL yerine 25 TL. :d

Pek güvenilir değil bir gün şifresini değiştirrlerse ortada kalırsınız ben tavsiye etmiyroum crack indirmek bile daha güvenlidir bana göre, çalıntı bir hesabı size verirlerse başınıza iş açabilirsiniz.
Hesap gitse ne olucak maksimum 25 TL bir hesap, 25 TL verip 1000 TL'lik oyun oynayabiliyorsun. Bence riski falan yok ben bugüne kadar hiç rastlamadım o çalıntı falan muhabbetine.

Pek güvenilir değil bir gün şifresini değiştirrlerse ortada kalırsınız ben tavsiye etmiyroum crack indirmek bile daha güvenlidir bana göre, çalıntı, ccli bir hesabı size verirlerse başınıza iş açabilirsiniz.
Hocam sonuçta bu hesabı başkasından satın aldığının kanıtı oluyor. Çalıntı olsa bile pek bir şey olmaz gibi.

Ya kardeşim nereden duruyorsunuz bu saçma sapan bilgileri hiçbirşey olmaz çalıntı falan vermiyorlar adam kendi alıyor oyunu kaç kere aldım şifre falan değişmedi değişse bile ya farklı hesap veriyorlar ya da iade yapıyor site

Yeni konular

Geri
Yukarı