Steam ortak hesaplar güvenli mi?

heteri5612

Picopat
Daha fazla  
Forumda halihazırda yazılan konular gördüm fakat cevabımı alamadım. Sadece hesaba girip oyun indireceğim. Oyun dosyalarına trojan, keylogger vs. vs. İndirebilirler mi? Bilgisayarıma zarar gelir mi? Çok kuşkulandım. Şu ana kadar kimse cevap veremedi. Bilgili birisi cevap verebilir mi?

hesap satın alımı yapcakasınız anladığım kadarıyla. Merak etmeyin, teslim edilen steam hesabında ki oyunlarda virüs olması mümkün değil. Ama şunu söylemeliyim, GTA 5 ve ya RDR2 alacaksaız Social club varmı diye sorun almadan önce.

Hayır, öyle bir şey olmaz. Altı üstü aynı anda birçok kişinin kullandığı Steam hesabına giriş yapacaksınız, oyunları yükleyeceksiniz ve çevrim dışı modda oynayacaksınız.
En kötü senaryoda aldığınız hesap ticari amaçla kullanıldığı tespit edildiğinden yasaklanır veya erişiminiz kaybolur ve verdiğiniz paranın hakkını alamazsınız. Ancak tehlikeye düşmezsiniz, oyunları güvenle indirebilirsiniz.
Yine de fiyatı çok uygun olmadığı sürece ve zorda kalmadıkça kullanmanızı/almanızı tavsiye etmiyorum.

Hayır, öyle bir şey olmaz. Altı üstü Steam hesabına giriş yapacaksınız.
En kötü senaryoda hesaba erişiminiz kaybolur ve verdiğiniz paranın hakkını alamazsınız. Ancak tehlikeye düşmezsiniz, oyunları güvenle indirebilirsini.z
Verilen para'da maksimum 50 TL. Yani kaybolsa pek bir önemi yok.

Hayır, öyle bir şey olmaz. Altı üstü aynı anda birçok kişinin kullandığı Steam hesabına giriş yapacaksınız, oyunları yükleyeceksiniz ve çevrim dışı modda oynayacaksınız.
En kötü senaryoda aldığınız hesap ticari amaçla kullanıldığı tespit edildiğinden yasaklanır veya erişiminiz kaybolur ve verdiğiniz paranın hakkını alamazsınız. Ancak tehlikeye düşmezsiniz, oyunları güvenle indirebilirsiniz.
Yine de fiyatı çok uygun olmadığı sürece ve zorda kalmadıkça kullanmanızı/almanızı tavsiye etmiyorum.

Hocam ortak hesap aldığım hesapta sadece offline oynayacağım. Bir de bazı erişimler hesapta Steam tarafından kısıtlanmış ve hesap engel yemiş. Lakin oyun indirip oynamaya devam edebiliyoruz. Bu hesap sizce güvenli midir?

Geri
Yukarı