Overlord Serisi Manga mı Okunmalı, Novel mi?

Yok sorun değil. Overlodu özel olarak bilmiyorum ama birçok anime novelden yer atlayıp değiştirebiliyor overlod da bu olabilir olmayabilir de o yüzden ne yapmak istediğin sana kalmış.

Evet her şekilde detay atlanıyor ama bunlar önemli mi değil mi bilmiyorum.

Son zamanlarda ciltleri 2 yılda bir çıkıyor mesela son cilti 2022 yazında çıktı belki bu yaz da bir cilti gelebilir. Bu arada hangisini okuyorsun bilmiyorum novelin 2 farklı türü var web ve light diye ama anime light olandan kaynak alıyor onu da PDF olarak aratıp bulabilirsin.

Web ve ligth arasında ki fark tam olarak nedir?

Ben sana şöyle anlatim, overlordun novelini okuyup da animesine sövmeyen görmedim. Sil baştan oku yani 4 sezonu bitirsen de. Telden okuyacaksan librera kur epub versiyonu oku, onda font, yazı boyutu vs ayarlaması daha kolay. Epub ile PDF arasında epub seç mümkün mertebe.

Yok sorun değil. Overlodu özel olarak bilmiyorum ama birçok anime novelden yer atlayıp değiştirebiliyor overlod da bu olabilir olmayabilir de o yüzden ne yapmak istediğin sana kalmış.

Evet her şekilde detay atlanıyor ama bunlar önemli mi değil mi bilmiyorum.

Son zamanlarda ciltleri 2 yılda bir çıkıyor mesela son cilti 2022 yazında çıktı belki bu yaz da bir cilti gelebilir. Bu arada hangisini okuyorsun bilmiyorum novelin 2 farklı türü var web ve light diye ama anime light olandan kaynak alıyor onu da PDF olarak aratıp bulabilirsin.

İkinizede çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

En ayrıntılı olan ligth olan değil mi yani?
Light novel tercih et. Rezero dışında web novel mi okusam light novel mi okusam diye kararsız kalacağın seri yok zaten. Rezeroda da 6.arca kadar light novel, 6. arctan itibaren webnovel yapıyosun. İstersen de 4. arcı hem webnovel hem light novelden okuyabilirsin. Geri kalan tüm serilerde mümkünse lightnovel, lightnovel yoksa webnovel.

Yeni konular

Geri
Yukarı