Oynayacak oyun önerisi

1 ay önce kendime bir sistem topladım hevesli bir şekilde fakat oynayacak oyun bulamıyorum. Valorant oynuyordum. Aimim berbat diye sildim hikaye oyunları da hiç oynamadım, ne önerirsiniz?
RDR 2 diyeceğim ama hikayeli oyuna yeni başlayan için nasıl olur bilemem. GTA 5 başlayın oynanışı kolay hiç değilse biraz hikayeye biraz online bakarsınız.

RDR 2 diyeceğim ama hikayeli oyuna yeni başlayan için nasıl olur bilemem. GTA 5 başlayın oynanışı kolay hiç değilse biraz hikayeye biraz Online bakarsınız.

GTA 5 deneyeceğim sanırım Steam hesabımda var indirimle almıştım önceki bilgisayarda ama hiç oynamamıştım teşekkür ederim önerin için.

Battlefield 1 veya 5 oynayabilirsiniz ilginizi çekiyorsa.

Çok zor gelmişti Game Pass'le yüklediğimde Battlefield 1

1 ay önce kendime bir sistem topladım hevesli bir şekilde fakat oynayacak oyun bulamıyorum. Valorant oynuyordum. Aimim berbat diye sildim hikaye oyunları da hiç oynamadım, ne önerirsiniz?
Hikayeli değil ama MOBA oyunu oynar mısın?
Oyun adı: Dota 2

GTA 5 deneyeceğim sanırım Steam hesabımda var indirimle almıştım önceki bilgisayarda ama hiç oynamamıştım teşekkür ederim önerin için.

Çok zor gelmişti Game Pass'le yüklediğimde Battlefield 1
Silahları açtıkta ve aimlerini anladıkça oyuna alışırsınız. Yeni başlayan oyuncuların çoğu oyunun hızlı olduğunu deneyimlemiştir.

FPS oyunlarına ilgin varsa CoD serisine, Crysis serisine, Max Payne 3, high on life ve tital fall 2'ye bakabilirsin.

Hikayeli ve Orta Çağ kılıç savaş sistemiyle; Witcher 3, God of War ve Skyrim'e şans verebilirsin.

Özgürlük düşkünüysen, o oyunun içinde yaşayıp kendi kararlarını verip. Hikayeye yön vermek istiyorsan, savaş sistemi sıra tabanlı olsa da çok çeşitli bir oyun olan Baldur's Gate 3 tavsiyemdir.

Bir açık dünya klasiği prenses kurtarma göreviyle Zelda deneyebilirsin.

Souls deneyimlemek istiyorsan Elden Ring ve Lies of P başlangıç için iyidir.

Sağlam dövüş süper kahraman oyunu istiyorsan Batman ve Spider-Man iyidir.

Bunların dışında kişisel tavsiyelerim;
- uncharted
  • Bannerlord
  • RDR2 ve gta kasikleri
  • Hogwarts legacy
  • detroit become human
  • Dragon quest builders 2
  • CyberPunk 2077
  • Dying Light 1 ve 2

Selamlar;

Detroit Become Human
Mount & Blade II: Bannerlord
BeamNG.drive
Cities Skylines II
Project Zomboid
Dying Light 1 ve 2
Ready Or Not
Stardew Valley
A Way Out
Assasin's Creed Valhalla
Astroneer
Sea of Thieves
Tom Clancy's Ghost Recon
High On Life
CarX Drift Racing
ATS/ETS
Mafia Definitive Edition 1 ve 2 (3. oyun rezalet oynamanı tavsiye etmem.)
Red Dead Redemption 2
Terraria
Dishonored 2

Benim önerebileceğim oyunlar bu kadar, umarım yararlı olmuştur.

Geri
Yukarı