İnceleme Galaxy A24 ile 1 ay

Selamlar dostlarım. 1 ay sonra yeniden bir inceleme ile buradayım. Dilerseniz yavaştan gireyim:

Galaxy A24'ü alalı neredeyse 1 ay oldu. Aldığım gündeki heyecanı şu anda yaşadığıma emin olabilirsiniz. Telefon hala çok akıcı, ekranı hala çok hoşuma gidiyor. İşlemci performansı vs. çok hoşuma gidiyor. Yani aldığıma pişman olmadım. Almadan önce arkadaşlarım, bunun beni memnun etmeyeceğini, sürekli donacağını, Helio g serisinin çok ısındığını ve güçsüz olduğunu vs. söylemişlerdi. Fakat onların telefonları Kasım kasım kasılırken ben aralarından yağ gibi geçip gidiyorum. Kamerasının yapay zekayla mükemmeştiğine kesin gözüyle bakıyorum artık. Çok ggüzel ve canlı çekse de akşamları performansının kötü olması üzüyor bazen. Tek pişmanlık yaşadığım konu A25 almamak. A25 4K 30FPS, 1080p 60FPS çekim yapabiliyor. 120Hz ekranı ve Exynos 1280 işlemcisi de çok daha güçlü fakat onda da ısınma ve optimizasyon problemi var deniyor. Ne kadar doğru bilmiyorum. Yani dostlarım, 1 ay olmasına rağmen hala ilk günkü hızında olduğuna emin olabilirsiniz. One UI MIUI'a göre çok çok rahat. Bunu da eklemek istedim. MIUI'da bir şey için dünya kadar yere girmeniz gerekliyken, One UI'da tıkladığın yerden bulabiliyorsun aradığını. Ben çok beğendiğimi söylemeliyim. Şimdilik bu kadar. Aklımda birkaç daha konu var, onları da müsait olduğumda atacağım. Sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim. Kendinize iyi bakın, seviliyorsunuz :).

Zamlardan önce M34 almasaydım A24 almam gerekecekti.

A25 ile M34 neredeyse aynı. Exynos çok ısıınan ve pil tüketen bir çipset.

Hocam inceleme guzelde bir zahmet 1 ay sonra ilk gun gibi olsun. Birde keske almisken A34 alsaydiniz arada ciddi farklar var.

Zamlardan önce M34 almasaydım A24 almam gerekecekti.

A25 ile M34 neredeyse aynı. Exynos çok ısıınan ve pil tüketen bir çipset.
Evet bende biliyorum Exynos'u. Fakat G99'a da önyargıylla yaklaşmıştım. Çok şaşırttı beni.

Hocam inceleme guzelde bir zahmet 1 ay sonra ilk gun gibi olsun. Birde keske almisken A34 alsaydiniz arada ciddi farklar var.
4 Bin lira fark vardı arada hocam. Bütçemin üstüne çıkmıştım zaten. YD olmasaydı Redmi Note 12 Pro 5G alacaktım.

Siz kullandığınıza göre bir şey sormak istiyorum çok ısınıyor diyorlar donma ve drop gibi şeyler oluyor mu? Birde işlemcisi A24'e göre nasıl?
A24'ün işlemcisine göre daha iyi. Evet, yük altında ısınma yapıyor, harcadığı enerji yüzünden.

Fazla oyun oynamadığım için donma konusuna giremeyeceğim, sosyal medyada ise yeterince akıcı.

A24'ün işlemcisine göre daha iyi. Evet, yük altında ısınma yapıyor, harcadığı enerji yüzünden.

Fazla oyun oynamadığım için donma konusuna giremeyeceğim, sosyal medyada ise yeterince akıcı.
Bende A24 kullanıcısyım. Güneş altında , ful parlaklıkta ve ful ayarlarda Pubg'de 30FPS HD oynamıştım. Yaklaşık 2 saat kadar. Neredeyse elim daha sıcaktı diyebilirim. Şarjı da baya iyi gidiyor fakat M34 kesinlikle çok daha iyi.

Bende A24 kullanıcısyım. Güneş altında , ful parlaklıkta ve ful ayarlarda Pubg'de 30FPS HD oynamıştım. Yaklaşık 2 saat kadar. Neredeyse elim daha sıcaktı diyebilirim. Şarjı da baya iyi gidiyor fakat M34 kesinlikle çok daha iyi.
Konuları karıştırmışım , A24 kullanıcısı olduğumu ikinci kez dile getirmişim :D. Bende Renault'u çok severim bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı