Oyun için kulak içi kulaklık önerisi

Historicus

Hectopat
Merhaba, kulak üstü kulaklıklar aşırı bunalttığı için tamamen oyun için kulak içi kulaklık almak istiyorum. Bütçe sıkıntı değil. Uzun saatler oyun oynadığım için uzun ömürlü bir şey almak istiyorum. Ses kalitesi olarak yüksek kalite beklentim var. Kablolu olması tercihimdir. Önerileriniz nelerdir?

Merhaba, kulak üstü kulaklıklar aşırı bunalttığı için tamamen oyun için kulak içi kulaklık almak istiyorum. Bütçe sıkıntı değil. Uzun saatler oyun oynadığım için uzun ömürlü bir şey almak istiyorum. Ses kalitesi olarak yüksek kalite beklentim var. Kablolu olması tercihimdir. Önerileriniz nelerdir?
Kulak yapına uyacak bir Senheiser MX 550 muadili bulabilirsen al, mutlu olursun. Ek uzatma kablosu da iyi olur - birden bire hareket edersen kulağından fırlayan kulaklık veya jack'i kanırtan bir uç hiç eğlenceli değil.

2006'ymış çıkışı Mx 550'nin vay canına dedim.

Sennheiser CX 300 alabilirsin.
Kulak yapına uyacak bir Senheiser MX 550 muadili bulabilirsen al, mutlu olursun. Ek uzatma kablosu da iyi olur - birden bire hareket edersen kulağından fırlayan kulaklık veya jack'i kanırtan bir uç hiç eğlenceli değil.

2006'ymış çıkışı Mx 550'nin vay canına dedim.

Sennheiser markasını baya duydum ve gördüm internette. Ses kalitesi olarak ve kulakta uzun süre durması konusunda herhangi bir tecrübeniz var mı? Bir de MX550 piyasada göremedim :(

Sennheiser markasını baya duydum ve gördüm internette. Ses kalitesi olarak ve kulakta uzun süre durması konusunda herhangi bir tecrübeniz var mı? Bir de MX550 piyasada göremedim :(
MX 550 2006'da çıkmış bir set, çekmecelerimde bir yerde duruyor. 6 saate kadar hiç çıkartmadan kullandığım zamanlar, kulağıma da rahat oturduğundan, ağrı sızı yapmadı. Tabi günümüzdeki silikon ped'ler gibi değildi, onlar çok güzel otursa da kulak içi hava almayı engellediği için eski tiplere göre, daha iyi gelmiyor.

Mx 550 sonrası veya muadili neler var araştırabilirsin, Sennheiser olabilir Plantronics (genelde kulak üstüdür) bakabilirsin.

•Sennheiser İE 80
•Razer Hammerhead Duo
•KZ ZST X
•SteelSeries TusQ
•HyperX Cloud Earbuds
•Logitech G333
•Asus ROG Cetra II Core
•HP Omen Dyad

Yeni konular

Geri
Yukarı