Oyun oynamak için Samsung A35 alınır mı?

Daha ben önermedim bile. Samsung fanboyu olduğun belli zaten Apple fanboylarından farkınız yok. Yeter artık ya. Ayrıca kendi fikrimi söyledim olay çıkarıyorsun kardeşim nazikçe uyarabilirsin.

Ben daha oyun için iPhone bile demedim.

Samsungcu falan değilim elimdeki telefon realmi, kulaklığım Jabra en iyi şeyi önermeye çalışıyorum. Sert cıkıştıysam kusura bakmayın.

Samsungcu falan değilim elimdeki telefon realmi, kulaklığım Jabra en iyi şeyi önermeye çalışıyorum. Sert cıkıştıysam kusura bakmayın.

Önemli değil hocam oluyor bazen. Hocam bir de ben zaten IPhone'yi yazılım için önerdim diye iPhone fanboyu sanmayın beni yakında Samsunga geçeceğim. Bir de yaz sonuna doğru S23 mü alınır yoksa S22 mi?

Uygun değil gibi. Mesela, Samsung Galaxy A53 veya A73 gibi modeller daha güçlü işlemci ve grafik kapasitesi sunarak daha iyi bir oyun deneyimi sağlayabilir diye düşünüyorum.

14 Pro kullandığını bana kanıtlarsan bir sürprizim var. Bir de marka karalayacaksak fiyatına göre değil çıktığı yılki rakibine bakarız. Şu anki fiyatlar Apple'ın değil Apple telefonlara yüklenen aşırı verginin suçu. Bir de A35 yerine sadece oyun odaklı pocolaraa bakabilirsiniz. Günlük kullanım ve kamerada A35 daha iyi iş yapacaktır.

14 Pro kullandığını bana kanıtlarsan bir sürprizim var. Bir de marka karalayacaksak fiyatına göre değil çıktığı yılki rakibine bakarız. Şu anki fiyatlar Apple'ın değil Apple telefonlara yüklenen aşırı verginin suçu. Bir de A35 yerine sadece oyun odaklı pocolaraa bakabilirsiniz. Günlük kullanım ve kamerada A35 daha iyi iş yapacaktır.

Nasıl kanıtlamamı bekliyorsunuz? iOS kullandım dedim kullanıyorum demedim. Daha sonra S23 aldım, ondan sonra da satıp PC dizdim. Çıktığı yılki rakibine bakalım S24 şu an 15'ten daha iyi ekran olarak, kamera olarak, tartışılır ama işlemci olarak, wifi teknolojisi olarak vergi falan kim suçlumuş umurumda değil ben tüketiciyim. Vergi firmanın sorunu benim değil.

Nasıl kanıtlamamı bekliyorsunuz? iOS kullandım dedim kullanıyorum demedim. Daha sonra S23 aldım, ondan sonra da satıp PC dizdim. Çıktığı yılki rakibine bakalım S24 şu an 15'ten daha iyi ekran olarak, kamera olarak, tartışılır ama işlemci olarak, Wi-Fi teknolojisi olarak vergi falan kim suçlumuş umurumda değil ben tüketiciyim. Vergi firmanın sorunu benim değil.

Apple kimliğinize önceden giriş yapmış aygıtları atarak kanıtlayabilirsiniz. Öyle bir geçiş yaptığınıza inanmıyorum. Base modellerde ise dediğiniz gibi 15 S24'ten bir yıl geride bir cihaz. Rakibi S23 olabilir. Apple işlemciiy geçen senenin yaptıktan sonra işler karıştı. Tüketiciyseniz Türkiye'de Samsung almak mantıklı diyebilirsiniz Apple populer kultur Apple cop falan filan demek yerine. Sadece kendinizi tatmin ediyorsunuz.

Geri
Yukarı