Oyun oynarken ekran gidiyor ve hiçbir şekilde gelmiyor

AFAN

Hectopat
Apex oynarken Alt Tab atıyorum ekran bir anda gidiyor ve siyah oluyor. Geri gelmiyor. Tüm PC'nin ekranı gidiyor. Ne oyunu kapatabiliyorum ne başka bir şey yapabiliyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Bana ekran kartı sürücüsünde de bir problem var gibi geldi DDU ile kaldırıp güncel olan ekran kartı sürücüsünü kurunuz. Diğer oyunlarda oluyor mu?

Bana ekran kartı sürücüsünde de bir problem var gibi geldi DDU ile kaldırıp güncel olan ekran kartı sürücüsünü kurunuz. Diğer oyunlarda oluyor mu?

Şu an güncelliyorum güncelleme gelmiş inşallah düzelir.

Oyunda pencere ayarlarını ayarlamayı deniyin.

Sanmıyorum hocam oyunu 2 yıldır böyle oynuyorum neredeyse.

Apex oynarken Alt Tab atıyorum ekran bir anda gidiyor ve siyah oluyor. Geri gelmiyor. Tüm PC'nin ekranı gidiyor. Ne oyunu kapatabiliyorum ne başka bir şey yapabiliyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Ekran kartınız AMD ise en güncel WHQL sürücüsünü indirmenizi tavsiye ederim. https://www.amd.com/en/support/prev...d-radeon-rx-6500-series/amd-radeon-rx-6500-xt örneğin bu sitede RX 6500 XT için önceki sürücüleri içeren bir sayfa mevcut. Buradan en son çıkan WHQL sürümünü indirdiğimde senin karşına çıkan sorun düzelmişti.

Üstteki arkadaşın dediği gibi DDU ile var olan sürücünüzü silip arama kısmına "aygıt yükleme ayarlarını değiştir" deyip "hayır" seçeneğini işaretleyin. Böylece sizin dahilinizde olmadan bir sürücünün yüklenmesini engellemiş olursunuz.

Sonrasında indirdiğiniz en son sürümdeki sürücüyü bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra kurun.

Geri
Yukarı