Oyuncu ekipmani tavsiyesi

yigito1301

Zeptopat
Daha fazla  
Ekipmanları Almanya'dan getireceğim kulaklık, klvaye ve mouse getireceğim. Belli bir bütçem yok toplam olarak 100 euroyu geçmesin yeter. Kulaklık olarak rahat bir şey istiyorum. Mouse hafif olsa yeter, onun dışında pek bir krıterim yok. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kanka be attığın markalrı daha önce hiç görmemiştim almayadan muadilleri faln mı?
Cherry pek çok üst seviye klavyenin switchini üğretiyor. Burda da kendilerinin klavyesi var direkt. Genelde switch üğrettikleri için duymamış olabilirsin.

Sharkoon ise gayet iyi ürünleri olan bir marka fakat ülkemizde iyi ürünleri pek yok.

Sonuncusu ise alt seviye bir ürün, buradaki H2016D gibi.

Bir de klavye mekanik olursa iyi olur.
Mekanik o klavye.

Cherry pek çok üst seviye klavyenin switchini üğretiyor. Burada da kendilerinin klavyesi var direkt. Genelde switch üğrettikleri için duymamış olabilirsin.

Sharkoon ise gayet iyi ürünleri olan bir marka fakat ülkemizde iyi ürünleri pek yok.

Mekanik o klavye.

3'lü set olarak önerebileceğin bir şey var mı ben kendim gitmiyorum babam gidiyor öyle bulamayabilir hepsinin bir arada olduğu set var mı acaba.

Mouse klavye set olarak olsa diğerini ayrı alsam öyle olabilir mi?

Yaşlı adama Cherry MX nasıl diyeyim

yani şimdi en iyi seçenek olarak bu attıklarını mı alayım
Cherry pek çok üst seviye klavyenin switchini üğretiyor. Burda da kendilerinin klavyesi var direkt. Genelde switch üğrettikleri için duymamış olabilirsin.

Mekanik o klavye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı