Oyuncustore.net güvenilir mi?

Hocam sordum böyle dediler oyunlar ve oynanış falan filan için.
1714571027123.png

Yani hangi oyunlar var hala anlamadım neye göre filtreleyip nasıl kontrol edeceğimki internetten bulamadım da. @Lvorexn

Nasıl yani hocam? Liste var mı bakabileceğim ve linkteki ultimate mi ona göre bende araştırayım.

Şu link. Xbox Game Pass (SINIRSIZ) | Oyuncustore - Ucuz Oyun Adresi
Merhabalar, bizzat arkadaşım kullanıyor oyuncustore sınırsız gamepass ürününü. Sea of Thieves dahil bikaç online oyun oynadık bir sıkıntı yaşamadık. Tek sorun oyun içi satın alım yapamıyorsunuz. Hesap falan kasacaksan tavsiye etmiyorum ama öylesine arkadaşlarla falan oynayacaksan sorunsuz bi şekilde kullanabilirsin. EA oyunlarında problem yaşayabilirsin fakat dedigim gibi SoT gibi online oyunlarda bi sorun yaşamadık.

Hocam sordum böyle dediler oyunlar ve oynanış falan filan için.
Eki Görüntüle 2183782
Yani hangi oyunlar var hala anlamadım neye göre filtreleyip nasıl kontrol edeceğimki internetten bulamadım da. @Lvorexn

Game Pass üzerindeki tüm oyunlar dahil oynayabilirsiniz diye bekliyorum benim aldığım zamanlar eskiden offline oynayabiliyorduk şimdi kendi hesabınızı açma özelliği gelmiş ve daha iyi olmuş.

1714571298870.png

Merhabalar, bizzat arkadaşım kullanıyor oyuncustore sınırsız gamepass ürününü. Sea of Thieves dahil bikaç online oyun oynadık bir sıkıntı yaşamadık. Tek sorun oyun içi satın alım yapamıyorsunuz. Hesap falan kasacaksan tavsiye etmiyorum ama öylesine arkadaşlarla falan oynayacaksan sorunsuz bi şekilde kullanabilirsin. EA oyunlarında problem yaşayabilirsin fakat dedigim gibi SoT gibi online oyunlarda bi sorun yaşamadık.
Onu anladım hocam ama hangi oyunlar var? EA, Ubisoft, Battlenet oyunları yok ama kalan oyunlar ne onu öğrenmeye çalışıyorum. @Lvorexn

Yeni konular

Geri
Yukarı