P5G41T-M LX Sisteme GTX 750 Ti Uyar mı?

Can Ergun

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sisteme:

300W psu var çok hevesli değilim. Sadece LoL, CS:GO, Arma 3 oynucam. LoL ile CS:GO yüksekte, Arma 3'te orta ayarlarda oynar mıyım ? Alsam ya da uyum sağlar mı bu sisteme bu kart ? Şimdiden teşekkürler. Çözünürlüğüm 1366*768.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
300 W psu yetersiz. Bu arada farkettim ki PC aynı. O PC'ye GTX 750 takarak darboğaz oluşmasını sağlayabilirsin. Fakat fazla performans düşüklüğü yaşayabileceğini düşünmüyorum. Oynayacağın oyunlar belliymiş sonuçta.

Son düzenleme:
Bu kartı o yüzden seçtim. Yine de yetersiz mi olcak 60 w bir güç tüketimi var.

Anladım. Uyum sağlar mı yani dediğim gibi çok ta oyun meraklısı değilim. LoL, CS:GO, Arma 3 sadece.

Uyum sağlar diyerek neyi kastettiğine bağlı. Eğer performans konusunda uyum sağlamaktan bahsediyorsan sağlamaz fakat PC'yi bozar mıyım anlamında soruyorsan bozmaz(doğru taktığın sürece), çalıştırırsın.

Bu arada benim kasam çok küçük. PC'lerimiz aynı ise kasanında aynı olması gerek. GTX 750 sığmayabilir. Psu takılı olarak verilen kasalar var onlardan almanı öneririm. Dark DKCHRAIDEN500 Raiden 500W 2xFan ATX Oyuncu Kasası - Gold.com.tr alabilirsin mesela.

Şimdi şöyle takıp çalıştırsam bir sorun çıkar mı ? Çalışsa bile ileriye dönük olarak bir sorun yaşar mıyım ?

Eğer takmayı bilmiyorsan bakkal amcalara para ödeyerek takmasını isteyebilirsin. Daha önce takmadıysan takma derim ben aldığın parçaları yakma ihtimalin bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı