P5G41T-M LX Sisteme GTX 750 Ti Uyar mı?

Ben bu sisteme r7 265 takanı gördüm çok az darboğaz yapıyor. Gtx 750 ti yapacağını sanmıyorum. yapsada az yapar .

Kurucağın sistemin aynısı bende var ve yaklasık lolde 100 fps civarı verıyor ama pentiumun darboğaz yaptıgı ve loldeki teamfight larda hafif kastığı doğrudur.Ayrıca bu sisteme 300 watt psu rahatlıkla yetıcektir -EKRAN KARTI:65 TDP-İŞLEMCİ 65 tdp si var geriye kalan 170 watt açıkta kalıyor ben risk alıp 250 watta denemiştim ve çalışmıştı şuan 550 watt bır psu kullanıyorum

300W Psu yeter, darboğaz konusuna gelirsek çok darboğaz yapacağını sanmıyorum GTX750Ti o sisteme uyar GTX750Ti Maxwell mimarisi tabanlı olduğu için 300W Psu yeter çünkü Maxwell mimarisinin amacı düşük güç tüketimi ile yüksek performans almaktır.

CS Go, LoL'ü Ultrada +60 FPS oynarsın

Arma 3 ü yüksek ayarlarda +35 FPS de oynarsın.

Arkadaşlar öncelikle konuyu hortlattığım için kusura bakmayın bendede bu anakartın aynısı var ve şuanda 250w casper ın güç kaynağı ile kullanıyorum R5 230 ekran kartımla Teknobiyotik üzerinden gtx 750 ti almayı düşünüyorum 2 tane birisi i5 3330 işlemcili sistemim için bu anakarttaki kullandığım işlemcim core 2 q8300 alacağım güç kaynağını aşağıda belirttim darboğaz durumları ne olur her iki sistem için yardımcı olabilirseniz çok güzel olur.

Aerocool 600W VX PLUS Serisi Aktif PFC (AE-VXP600)

Yeni konular

Geri
Yukarı