Çözüldü PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

rxhysz

Femtopat
Daha fazla  
Yeni anakart aldım ve kurdum sorunsuz şekilde driverlarımıda doğru kurduğumdan eminim herhangi bir hata yaşamadım 3 gün oldu alalı yeni ana kartımı ve ilk defa bugün oyun indirirken mavi ekran yaşadım 3 gündür saatlerce oyun oynayıp müzik dinlerken bir sorun yaşamamıştım minidump dosyamı bırakıyorum eğer bakabilirseniz çok sevinirim.

Anakart: Gigabyte H610M h v2.
GPU: NVIDIA GeForce RTX 3060.

minidump

Son düzenleme:
Çözüm
indirmemi istediğiniz program;

Intel® Driver & Support Assistant​

O zaman bir daha baştan deneyeyim Windows 10 kuracağım Windows 11'i bir türlü sevemedim hala.
Fakat sizden ricam sadece Gigabyte'tan indirdiğiniz sürücüleri kurun. Var olan sorunun üzerine sorun eklemeyin. O şekilde çözüme ulaşmak zor olur.
RAM testi yapın. CPU temp yazılımını kaldırıp deneyin.

Bu sürücüyü yüklediniz mi? Yüklemediyseniz yükleyin.

2024-05-15_00-28-42.png

Son düzenleme:
RAM testi yapın. CPU temp yazılımını kaldırıp deneyin.

Bu sürücüyü yüklediniz mi? Yüklemediyseniz yükleyin.

Eki Görüntüle 2195812

RAM'lerde bir sorun çıkmadı.

Bu sürücü şu an bende kurulu olan sürümden çok daha eski ama sitedekini kurmam daha mı iyi olur? Yoksa yeni sürüm mü kalsın?

Driver Identifier sayfam şöyle gözüküyor.

tıklayın

Siz sürücüleri anakartın resmi internet sitesinden kurmak yerine, bu 3. parti yazılımlar aracılığı ile mi kurdunuz?

Normalde bende anakartin resmi sitesinden kuruyordum hep ama 1 ay once kadar bir konu daha acmistim claus bana bu siteden indirmemi soylemisti bende oyle yaptim. Temiz bir format atip sadece anakartin resmi sitesinden indireceğim driverlari bu sefer.

Siz sürücüleri anakartın resmi internet sitesinden kurmak yerine, bu 3. parti yazılımlar aracılığı ile mi kurdunuz?

Windows 11 kurdum sıfırdan driverları siteden kurdum öyle yaptığımda bile mavi ekran almaya devam ettim sonrasında güvenilir yerlerden son sürümleri kurdum yani öyle sanıyorum ama ona rağmen mavi ekran alıyorum minidump dosyasını bıraksam bakabilir misiniz?

minidump

Son düzenleme:
Ağ sürücüsünü kaldırıp yeniden kurun.

2024-05-15_20-36-43.png

Bu programı çalıştırın. Intel sürücü taraması yapıp gerekeni yapar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı