Papara IBAN'ı nasıl bulunur?

Emre5433

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle konu Papara sözleşmeli hesap ile ilgili.

Sözleşmeli hesaba geçmek için "Hesabına kendi banka hesabından EFT ya daha havale ile en az 100 TL yatır" diyor. Ne demek istediğini tam olarak anlayamadım.

Ailem Ziraat Bankasını kullanıyor ve ziraat içinse iban gerekiyor. Sorum şu; Anasayfa > Yatır + > Havale / EFT ile yatır > Ziraat Bankası kısmındaki "Papara iban" benim ziraat için olan IBAN'ım mıdır?

Hesabın onaylı değil mi?

Onaylı. Ama onaylı statüsü kaldırılcak falan diyor. bu yüzden sözleşmeliye geçirmeye çalışıyorum.

Değil.

Kimlik onayı gibi işlemleri yaptın değil mi?
yaptım.

WhatsApp Görsel 2024-05-04 saat 14.58.52_94052ba7.jpg
böyle hocam

100tl gönderme mevzusu kendine ait Vadesiz TL hesabın var ise oluyor. Yani banka hesabın olmalı. Ailenin değil senin. ATM'den yatırsan da sözleşmeliye geçemezsin. NFC ile doğrulama yaptın mı?

100tl gönderme mevzusu kendine ait Vadesiz TL hesabın var ise oluyor. Yani banka hesabın olmalı. Ailenin değil senin. ATM'den yatırsan da sözleşmeliye geçemezsin. NFC ile doğrulama yaptın mı?

Hocam 18 yaş altı olduğum için kullandığım herhangi bir banka yok. Zaten papara hesabı aile onayı ile açıldığından dolayı ailemin para göndermesi ile olur diye biliyorum (en azından önceki yazanlar öyle yazdı). Zaten o iş battı yanlışlıkla papara numaramı yazdırmadan gönderttiğim için 3-5 gün beklemem gerekiyor.

Hocam 18 yaş altı olduğum için kullandığım herhangi bir banka yok. Zaten papara hesabı aile onayı ile açıldığından dolayı ailemin para göndermesi ile olur diye biliyorum (en azından önceki yazanlar öyle yazdı). Zaten o iş battı yanlışlıkla papara numaramı yazdırmadan gönderttiğim için 3-5 gün beklemem gerekiyor.
Hayır kendi banka hesabınızdan göndermeniz gerekiyor. NFC ile doğrulama yaptınız mı?

Geri
Yukarı