Papara'nın çekmeye çalıştığı Facebook ödemesi nedir?

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. Telefonumun interneti kapalıydı. İnterneti açtığımda bildirim geldi fakat ne zaman olduğunu da bilmiyorum. Benim herhangi bir Facebook hesabım yok. Ödemelerde de YouTube dışında bir şey gözükmüyor. Bu neyin nesi olabilir? Screenshot_2024-02-04-13-05-12-381_com.miui.home.jpg

Herkese iyi günler. Telefonumun interneti kapalıydı. İnterneti açtığımda bildirim geldi fakat ne zaman olduğunu da bilmiyorum. Benim herhangi bir Facebook hesabım yok. Ödemelerde de YouTube dışında bir şey gözükmüyor. Bu neyin nesi olabilir?Eki Görüntüle 2106835
Aboneliklere bakar mısınız?

Aboneliklere bakar mısınız?
Hesabı bir arkadasina falan verdin mi?
Biri sizin kredi kartı numaranızı bulup kendi için kullanıyor olabilir.
Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile konuştum. Oradaki beyefendi şeyden bahsetti. Facebook, aynı zamanda Instagram ve WhatsApp'ın da sahibi olduğu için acaba oralarda bir abonelik yaptınız mı diye sordu. Öyle sorunca benim de aklıma Instagram'daki aboneliğim geldi. Acaba o mu diye bakmıştım ve evet oymuş. Ama Instagram veya Meta yazmayıp direkt Facebook yazması kafamı karıştırdı o yüzden biraz tedirgin oldum. Sonuç olarak İnstatram aboneliğiymiş, herhangi bir sıkıntı yok. Boşu boşuna konu açmış oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı