Papara'ya hesaba özel IBAN geldi!

Yasal olarak IBAN'a gelen paralardan işlem ücreti alamıyorlar diye biliyorum. Eğer alabilirselerdi ülkemizdeki bankalar da alırdı. Şu anda ülkemizdeki hiçbir bankada ibana para gelince kesinti yapan banka yok. Yasal olsa bile Papara'nın böyle müşterilerini sinirlendirecek bir şey yapacağını sanmıyorum. İşlem ücreti alsa bile bir sınır getirirler. Mesela 50 Bin TL üstü para girerse binde 1 komisyon alırız falan diye.
Hocam, bankalar IBAN için işlem ücreti alabiliyor. Kim demiş alamıyor diye?

Ben IBAN'a para gelince o paradan kesinti alırlar demedim ki. IBAN'a para gönderirken diğer bankalar gibi işlem ücreti alabilir dedim. Şuan ücretsiz ya.

silinen papara hesabı tam olarak ne zaman silinir, bilen var mı? başka hesaptan bakınca telefon numarası paparalı görünüyor hala.

Net bir bilgi almak için Papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisin.

Papara Destek: 0850 340 0 340 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsin.

KVKK gereği hesap verilerinin 10 yıl boyunca saklı tutulur. Başka hesaptan bakılınca hesabının aktif görülmesi ile ilgili bir bilgim yok ancak bu gereklilik nedeniyle oradaki gösterge değiştirilmemiş olabilir 🤔 bunu da destekten öğrenebilirsiniz.
bunları biliyorum da sormadım daha arayıp kendi hesabım olmayınca, aramadan olmayacak gibi.

Hocam, bankalar IBAN için işlem ücreti alabiliyor. Kim demiş alamıyor diye?

Ben IBAN'a para gelince o paradan kesinti alırlar demedim ki. IBAN'a para gönderirken diğer bankalar gibi işlem ücreti alabilir dedim. Şu an ücretsiz ya.

İşlem ücreti değil, gelen paradan kesinti yapmalarını kast etti sanırım.

Evet, ücret almasını ben de bekliyorum. Muhtemelen tahminimiz doğru çıkacak.

İşlem ücreti değil, gelen paradan kesinti yapmalarını kast etti sanırım.

Evet, ücret almasını ben de bekliyorum. Muhtemelen tahminimiz doğru çıkacak.
Evet, yanlış anlaşılmış. Olabilir, insanlık hali.
Ama yine de 18 yaş altı insanların kedine özel IBAN'ı olması da bir ayrıcalık.
Bence Papara, 18 yaş altı için en iyi seçim.

Yeni konular

Geri
Yukarı