Papara'ya hesaba özel IBAN geldi!

Başka bankalara para transferi ücretsizdi. Tahminen artık ücretli yaparlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara bence en başarılı bağımsız kart şirketi olabilir, her gün yeni bir şey ekliyorlar ve kendilerini geliştiriyorlar.

E, şimdi para transferi için açıklama kısmına yazdığımız "Papara numarası"nı kullanmamıza da gerek kalmadı artık, değil mi?

"Bazi bankalar tanimlamadigi icin henuz transfer olmayabilir, sorun tamamen bankalarda" yaziyor Papara'nin kendi sitesinde. Halkbank'tan para transfer edemedim bugun. Yakinda tum bankalarda bu JS tamamlanir diye dusunuyorum.

Papara'ya uzun süredir beklenen hesaba özel IBAN özelliği geldi. Artık hesabınıza özel tanımlananan IBAN ile para yatırma ve transfer işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 2001034
Sadece kendime ait hesaplardan mı para atabiliyorum bu IBAN'a yoksa herkes atabilir mi?

Papara'ya uzun süredir beklenen hesaba özel IBAN özelliği geldi. Artık hesabınıza özel tanımlananan IBAN ile para yatırma ve transfer işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 2001034

Muhtemelen ilk para transferini ben yaptım. Saat 8.30 civarı ilk geldiğinde para yollamıştım ama reddedilmişti. 8.50'de transferi başardım.

Dosya Ekleri

• IMG_20231104_172815.jpg
    IMG_20231104_172815.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 137

Geri
Yukarı