Paragraf netlerindeki düşüş

Osman2534

Hectopat
Arkadaşlar hız ve renk paragraf çözüyordum netlerim fena değildi en azından 20 soruda 17 16 çıkarıyordum hız ve renkten sonra sıfır riske geçtim(345) ve inanılmaz şekilde zorlanıyorum 16 soruda 6 netim falan çıkıyor ilerleme kaydedemiyorum aksine sürekli sürekli netlerim düşüyor kaynak geçişi çok mu sert olmuş araya daha alt seviye bir kaynak sokmalı mıydım? Yoksa şu an yaşadıklarım normal mi?(11.sınıfım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sıfır risk ileri seviye bir kaynak ben hız ve renkin üstüne Bilgi Sarmal attım şu an çap çözüyorum ondan sonra sıfır riske geçme planım var sıfır risk burada 12. sınıfa bırakılmalı bence şu an Bilgi Sarmal çözmeniz daha iyi olur.

Arkadaşlar hız ve renk paragraf çözüyordum netlerim fena değildi en azından 20 soruda 17 16 çıkarıyordum hız ve renkten sonra sıfır riske geçtim(345) ve inanılmaz şekilde zorlanıyorum 16 soruda 6 netim falan çıkıyor ilerleme kaydedemiyorum aksine sürekli sürekli netlerim düşüyor kaynak geçişi çok mu sert olmuş araya daha alt seviye bir kaynak sokmalı mıydım? Yoksa şu an yaşadıklarım normal mi?(11.sınıfım)
Sıfır risk paragrafın zor gelmesi gayet normal telaş yapılacak bir şey yok. Kendinizde paragraf anlamında bir düşüş varsa fark edersiniz bence yani bu durum sadece kaynağın zorluğundandır diye düşünüyorum.

Ben ilk kaynağı çözdükten sonra deneme yardırdım. Apotemi ve Bilgi Sarmal'ın paragraf kitabının paragrafı temizleyip branş denemesine devam edeceğim tekrar.

Ben ilk kaynağı çözdükten sonra deneme yardırdım. Apotemi ve Bilgi Sarmal'ın paragraf kitabının paragrafı temizleyip branş denemesine devam edeceğim tekrar.

Hocam arkadaş henüz 11.sınıf daha deneme yardırmak için erken şu an haftada 2-3 deneme yeterli olacaktır.

İlginiz için hepinize teşekkür ederim deneme için ben de erken olduğunu düşünüyorum ayrıca evet sıfır riski galiba 12.sınıf salıp sarmal falan çözeceğim hız ve rengi iyi bir şekilde bitirince gaza gelip sıfır riske geçtim ama galiba bırakacağım şu anlık.

Geri
Yukarı