Paycell'den nasıl para çekilir?

ray01

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben bugün itibarıyla Paycell uygulamasına kredi kartı üzerinden para yükleyip banka hesabıma yüklemek istedim. Yani bir nevi parayı nakite dönüştürmek istedim. Şimdi para gönderdiğimde ise kredi kartından gönderilen para başka hesaba transfer yapılamaz deniliyor. Ne yaptım ettim bir türlü bir çare bulamadım. Yolladığım para da bana acil lazım. Bu konuda bir fikriniz veya bildiğiniz bir yol varsa paylaşırsanız minnettar olurum.

Arkadaşlar merhaba. Ben bugün itibarıyla Paycell uygulamasına kredi kartı üzerinden para yükleyip banka hesabıma yüklemek istedim. Yani bir nevi parayı nakite dönüştürmek istedim. Şimdi para gönderdiğimde ise kredi kartından gönderilen para başka hesaba transfer yapılamaz deniliyor. Ne yaptım ettim bir türlü bir çare bulamadım. Yolladığım para da bana acil lazım. Bu konuda bir fikriniz veya bildiğiniz bir yol varsa paylaşırsanız minnettar olurum.

Kullanım sözleşmesinde ve ödeme ekranında kredi kartından yapılan aktarımlar başka banka hesaplarına aktarılamaz sadece Paycell ödemelerinde kullanılabilir diye bir ibare geçiyor olması lazım. Paycell hesabına para aktarmakla Paycell hesabına ödeme yapmak aynı şey değil. Kredi kartı ile ödeme yaptığınızda vergi ödenekleri ortaya çıktığı için bu paranın başka hesaba geçmesini önlemeye çalışıyorlar. Yaptıkları durum normal. Yoksa CC dolandırıcılığında bu sistemde çığır açarlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı