Paypal alternatifi ödeme servisleri

beGi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar;

Bosna'da hazırlık sınıfı okumaktayım. Sınıftan bir arkadaşım ile bir projeye giriştik. Amacımız hazırlık sınıfı okuyan öğrencilere hizmet sunan bir servis inşa etmek. En büyük problemlerimizden biri ödeme. Eğer PayPal kullanırsak biliyoruz ki kullanıcılar paralarını geri çekebilecek buda tıpkı herkes gibi istemediğimiz bir durum. PayPal alternatifi, kullanımı kolay ve güvenli bir servis arıyoruz. Bunun için tavsiye edebileceğiniz bir servis var ise tüm fikir ve alternatiflere açığız.

iPara - Online Ödeme ve Sanal Pos Çözümleri - i para türk mühendislerinin kurduğu bir sistem güvenliği konusunda benim vereceğim bir garanti yok ama bu sistemi kullanmış pek çok site tanıyorum (GÖRDÜM) bence inceleyebilirsiniz.

Birde bkm express var bu cünet çakırın reklamlarda oynadığı ama iparadan daha az kaliteli gibi bir görüntüsü var BKM Express

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı