PC için gamepad önerisi

qwessus

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam, laptopuma kablolu ya da kablosuz şekilde kol bağlayıp oyun oynamak istiyorum ama acayip kararsızım.

Aranızda hem DualSense 5 hem de Xbox kullanan vardır (Xbox kolunun ismini unuttum) zaten alacaksam orijinal son nesil alacağım.
Hem PC için hanigsini almalıyım onu sormak istiyorum. Yaşanacak sorunlar vs. hem de bu iki kol arasındaki kalite farkını sormak istiyorum.

Bana DualSense'in hissiyati daha kaliteli geliyor uzerine pille ugrasmiyorsun. Ote yandan fazlaca GamePass ve Microsoft oyunlari oynuyorsaniz Xbox Controller daha iyi olur. Steam'den oynuyorsaniz genellikle DualSense tercih edebilirsiniz uyum sorunu cok cok azaldi ozellikle yeni nesil oyunlarda hic yok diyebilirim.

fiyatları 2000'den başlayıp 3000-3500'e çıkıyor sanırsam ben de o fiyatlarda bir şey alacağım gibi görünüyorum bütçem kısıtlk değil açıkcası
Yanına bir tane USB dongle alırsınız.

Şarj kısmını nasıl hallediyorsun mesrla?
İki şarj edilebilir pil alıp dönüşümlü mü ve pcye kablosuz nasıl bağlaıyor?
Yanında kablo ile geliyor, şarj edilebilir pil alıyorsun ve normal şarj ediyorsun. PC'ye kablosuz bağlanması da anakartında bluetooth özelliği varsa sadece xbox tuşuna basmanla bağlanıyor, yoksa bluetooth adaptörü alman gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı