PC için kulak içi kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan cnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 389

cnc

Centipat
Daha fazla  
PC'de kullanacağım. Kulak içi kulaklık önerisi istiyorum dostlar. Varsa mikrofonlu olursa mükemmel olur. Diğer türlü telefon kulaklığı gibi kulaklıklar kullandığımda mikrofonu çalışmıyor PC üzerinde nedense (silikonsuz ve Bluetooth'suz önerin).

Büyük ihtimalle mikrofon çalışmama nedeni jakı kulaklık girişine takıyorsun mikrofon için diğer jak girişinde kullanman lazım bunun için dönüştürücüler var.

Büyük ihtimalle mikrofon çalışmama nedeni jakı kulaklık girişine takıyorsun mikrofon için diğer jak girişinde kullanman lazım bunun için dönüştürücüler var.

Evet şimdi denk geldim ufkum genişledi nasıl düşünemedim bilmiyorum :D fakat onun haricinde önerilere her daim açığım teşekkürler ♥

Sanırım 500TL maksimum verebilirim daha ucuz ve etkili bir şey bulursam mutlu olurum elbette günümüz piyasasında.

PCde ne yapacaksın ? Oyun oynayacaksan hyperx earbuds muhteşem bi kulaklık ama bütçeni aşıyor tabi.

Bence usb-a - c çevirici aparat al ön usb portlardan birine aliexpressten alacağın mikrofonlu type-c NiceHCK Traceless kulaklığı tak.

İlk bahsettiğin kulaklık güzel fakat dediğin gibi bütçemi fazlasıyla aşıyor çevirici alacağım evet bir şeye dikkat etmem gerekiyor mu bilmiyorum kalite kalitesizlik yaşamam umarım internetten almayacağım çünkü. Onun haricinde NiceHCK kulaklığını önerme nedenin nedir fiyatı makul fakat alixpressten hiç alışveriş yapmadım işleyişini bilmiyorum vakit ayardığın için şimdiden teşekkür ederim.

Parasını sonuna kadar hak eden bir ürün.

İlk bahsettiğin kulaklık güzel fakat dediğin gibi bütçemi fazlasıyla aşıyor çevirici alacağım evet bir şeye dikkat etmem gerekiyor mu bilmiyorum kalite kalitesizlik yaşamam umarım internetten almayacağım çünkü. Onun haricinde NiceHCK kulaklığını önerme nedenin nedir fiyatı makul fakat alixpressten hiç alışveriş yapmadım işleyişini bilmiyorum vakit ayardığın için şimdiden teşekkür ederim.
İndirime giriyor bazen ben mikrofonlu normalini 90 liraya falan almıştım. Şu anda da fiyatını fazlasıyla hakediyor arkası açık kulaklık deneyimini ucuza sunuyor. Enstruman ayrımı çok iyi sahnesi geniş baslar tizler midler süper. Ayrıca ucuz yollu oyuncu kulaklığı da olur bundan ben çok beğendim.
Aynı markada YD30 da var onda midler tizler daha ayrıntılı ama onun bası az. Bir de eb2s var bası az ama onun tizleri harika ötesi ben hepsini aldım çok beğendim bir birini bi birini takıyorum. Head-fi sitesinde earbuds konusu var 4000 kusur sayfalık orada konuşuyor millet.
Bu bi hastalık resmen bu akım VE MONK diye bi modelle başladı. Oyun için bunlar çok iyi kulaklıklar.

Parasını sonuna kadar hak eden bir ürün.

İndirime giriyor bazen ben mikrofonlu normalini 90 liraya falan almıştım. Şu anda da fiyatını fazlasıyla hak ediyor arkası açık kulaklık deneyimini ucuza sunuyor. Enstruman ayrımı çok iyi sahnesi geniş baslar tizler midler süper. Ayrıca ucuz yollu oyuncu kulaklığı da olur bundan ben çok beğendim.
Aynı markada yurt dışı30 da var onda midler tizler daha ayrıntılı ama onun bası az. Bir de EB2s var bası az ama onun tizleri harika ötesi ben hepsini aldım çok beğendim bir birini bir birini takıyorum. Head-fi sitesinde Earbuds konusu var 4000 kusur sayfalık orada konuşuyor millet.
Bu bir hastalık resmen bu akım ve monk diye bir modelle başladı. Oyun için bunlar çok iyi kulaklıklar.

Teker teker inceleyeceğim teşekkür ederim.

Ekran görüntüsü atıyorum model yazılmıyor forumun obsesif sisteminden. EMX500S efsanedir.

WhatsApp Image 2024-02-03 at 19.23.55.jpeg

WhatsApp Image 2024-02-03 at 19.30.07.jpeg
WhatsApp Image 2024-02-03 at 19.30.31.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı