PC için oyun kolu tavsiyesi

MajeurDeLa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Technopat'lı dostum, direk sadede girmek istiyorum, ben bilgisayar için oyun kolu alacağım, genelde oynayacağım oyunlar Outlast Resident Evil gibi korku oyunları. Ama hayatımda ilk defa kol ile oynayacağım (6 sene önce PS2'yi saymazsak) sizce alınır mı? Al derseniz önerileriniz nedir? Bütçe 1000TL ama gerekirse 2K'ya kadar çıkarım, kalitesi iyi olsun siz anlarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabileceğini düşünüyorum. Şahsen kendimde kullanıyorum rahatlığı ayrı bir dünya. :D

2200 TL'ye bu modeli öneririm.

O kadar artmaya gerek yok derseniz kendim de kullanmış olduğum Ultimate C öneririm.

Ultimate C alacaksanız yeni bir hesap açıp ilk sipariş kuponu ile satın alın. Ultimate Bluetooth alacaksanız Amazon Prime üyeliği ile alın.

Alınabileceğini düşünüyorum. Şahsen kendimde kullanıyorum rahatlığı ayrı bir dünya. :D

2200 TL'ye bu modeli öneririm.

O kadar artmaya gerek yok derseniz kendim de kullanmış olduğum Ultimate C öneririm.

Ultimate C alacaksanız yeni bir hesap açıp ilk sipariş kuponu ile satın alın. Ultimate Bluetooth alacaksanız Amazon Prime üyeliği ile alın.

Hocam Trendyol ya da Hepsiburada gibi Türk sitelerinden alabilir miyim bunları.

Aktif kullanacaksanız, alınır. O fiyat aralığına kaliteli bilindik bir şey bulmanız zor olabilir. Xbox kontrolcüsü ya da Dualsense alınabilir kollar. (Diğer seçenekler hakkında bir bilgim yok) Logitech F310'da tutuyordu bir ara ama alınır mı bilmiyorum.

Hocam Trendyol ya da Hepsiburada gibi Türk sitelerinden alabilir miyim bunları.

Maalesef alamazsınız. Yurt dışı olunca bir sorun çıkarmıyor. Adres ve kimlik bilginizi doğru girmeniz yeterli olur. Kendim de sipariş ettim ortalama 10 günde geldi. Yurt içi bunlara rakip bu bütçede bir ürün yok. Ultimate Bluetooth şiddetle tavsiye ederim.

Aktif kullanacaksanız, alınır. O fiyat aralığına kaliteli bilindik bir şey bulmanız zor olabilir. Xbox kontrolcüsü ya da DualSense alınabilir kollar. Logitech F310'da tutuyordu bir ara ama alınır mı? Bilmiyorum.

DualSense tüm özellikleri aktif olarak kullanılamıyor bilgisayarda. Xbox 9.nesil kolu da Ultimate Bluetooth'a göre geride olan bir ürün. Ultimate Bluetooth'un artıları daha fazla.

Maalesef alamazsınız. Yurt dışı olunca bir sorun çıkarmıyor. Adres ve kimlik bilginizi doğru girmeniz yeterli olur. Kendim de sipariş ettim ortalama 10 günde geldi. Yurt içi bunlara rakip bu bütçede bir ürün yok. Ultimate Bluetooth şiddetle tavsiye ederim.

Yok onlar sorun degil ama ben okuduğum için muhtemelen alamam ailemin alması lazım onların dükkanına gelmesi lazım yani Trendyol'dan yapıyorum ama Amazon'dan nasıl olur bilmem.

Yok onlar sorun degil ama ben okuduğum için muhtemelen alamam ailemin alması lazım onların dükkanına gelmesi lazım yani Trendyol'dan yapıyorum ama Amazon'dan nasıl olur bilmem.

Fark etmiyor. Amazon üzerinde dükkanın adresini girin yeterli olur. Amazon Prime üyeliği ile alıp kimlik bilgilerinizi doğru girmeyi unutmayın yeter.

Xbox gamepadler en son 2300 civariydi eğer bütçeni zorlamazsa onu alabilirsin, ikinci elde alırım diyorsan ikinci elde 1700e falan bulabilirsin temizini.

DualSense tüm özellikleri aktif olarak kullanılamıyor bilgisayarda. Xbox 9.nesil kolu da Ultimate Bluetooth'a göre geride olan bir ürün. Ultimate Bluetooth'un artıları daha fazla.
Ultimate hakkında bir bilgim yok. Bu yüzden yorum yapmamıştım. Yaklaşık bir yıldır Dualsense kullanıyorum, gayet memnunum. Ultimate daha iyi olabilir elbette.

Geri
Yukarı