PC mi, Yoksa PS4 mü Alınmalı?

Asıl bilgisayara oyun alamayan adamın konsola nasıl oyun alacağını sorgulamak gerekmiyor mu :kararsız:?

Fakat o bütçeye adam akıllı bir bilgisayar toplamak zor. Daha fazla para biriktirip bilgisayar almanızı tavsiye ederim ama bu bütçeyle almak istiyorum diyorsanız PS4 daha iyi bir seçim olacaktır. Alırken PS4 oyun fiyatlarını da hesaba katıp düşünmenizi öneririm. Bence PS4 alacaksanız sıfır oyun almaya kalkmayın.

O parçaları 1100 TL'ye mi alacaksınız?
2.El i5 2400 fiyatı= 200 TL 2.El 8gb RAM fiyatı= 230TL Psu fiyatı = 100 TL GTX 1050 fiyatı = 700 TL Toplam=1230 TL 'dir. Evet dediğiniz gibi bütcemi aşıyor ama biraz zorlarsam pazarlık felan yapıp anlaşırsak alabilirim . Sizce nasıl ?
Bilgisayar demek çöpe atmak demek mi? Bilgisayarda binlerce bedava oyun var(Fortnite,LoL,Dota...). Ayrıca CS Go,PUBG gibi oyunlarda PS4 deki gibi pahalı değil.
Arkadaşım senin sözlerine katılıyorum ben PS4 alsam bile oyuna para vermem gerek , ama pc de öyle mi ücretsiz e spor oyunları olsun ücretsiz bayağı bir oyun var pc toplamayı düşünüyorum .

2.El i5 2400 fiyatı= 200 TL 2.El 8gb RAM fiyatı= 230TL Psu fiyatı = 100 TL GTX 1050 fiyatı = 700 TL Toplam=1230 TL 'dir. Evet dediğiniz gibi bütcemi aşıyor ama biraz zorlarsam pazarlık felan yapıp anlaşırsak alabilirim . Sizce nasıl ?
Arkadaşım senin sözlerine katılıyorum ben PS4 alsam bile oyuna para vermem gerek , ama pc de öyle mi ücretsiz e spor oyunları olsun ücretsiz bayağı bir oyun var pc toplamayı düşünüyorum .
Alabiliyorsanız alın derim. O bütçeye daha iyi alternatifler varsa onları da değerlendirebilirsiniz.

Kesinlikle, bilgisayar almalısınız.
images (25).jpeg

10 yıldır PC kullanıcısıyım konsola adapte olamıyorum o Gamepad ile hikayeli oyunları oynamak çok kötü geliyor bana böyle elime klavye-mouse almam lazım o hazzı tatmak daha çok hoşuma gidiyor. O yüzden tercihimi her zaman PC'den yana kullanıyorum. PS4'de sadece exc oyunlar ilgimi çekiyor ama onları da YouTube'da olgun cıvık cıvık hareketler yapmadan usluplu oynayan kişiler tarafından izliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı