PC Problem has been detected hatası

Jquan

Hectopat
Daha fazla  
Acer marka laptop. Windows 7 format USB'den atmayı denerken Windows kur yapılandırılamadı hatası verdi. Ardından masaüstüne bağlayıp HDD'yi orada format atıp sorunsuz bir şekilde. Ardından geri laptopa taktığımızda hiç açılmadan fotoğraftaki hatayı veriyor ki bu hata 0.5 sn içinde yok olup yeniden pc başlamasına sebep oluyor çözümü nasıl olabilir acaba ?

PC PROBLEM.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşım yazdığım kısa yazıyı okudun umarım laptopa takınca mavi ekran geliyo şuanda kullandığım pc masaüstü ki az önce yeniden mavi ekran versin diye laptop taktım yeniden o klasör çıkmamış ki pc yeni formatlandı. büyük ihtimal laptopta sorun ama sen bana bu programı yükle diyosun ? eğer sen yardım etmek istiyosan laptop markasını yazıyorum ki başka arkadaşlar varsa yardım edebilicek etmelerini rica ediyorum.Kolay gelsin.

MARKASI: Acer Aspire 5738g

Windows 8 kuruluydu ama ana kartı ati olduğu için sıkıntı çıkarıyodu o yüzden win 7 geçirmeye uğraşıyoruz. :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı