Pc Tepki Vermiyor

batuhankepez

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadașlar. Malümunuz bugün hava sıcaktı birde Antalya'da olunca daha da sıcaktı. Öğlene doğru bilgisayar kendi kendine kapandı ve açılmadı ben de cok ısındığından kapandığını düşünüp üstelemedim ve yattım. Gece uyandığımda gene calışmadı önceden de böyle olurdu bios pilini falan bir çıkartır takardım,
ramlerle falan oynardım çalışırdı. Bazen de elektirik gittiğinde açılmazdı o zaman bios piliyle oynardım açılırdı. Şimdi herşeyi denedim Türk usulü tekme de dahil. Bilgisayar çalıştı ama 2 saniye sonra kapandı ve şimdi hiç tepki vermiyor. Bence güç kaynağımda bir problem var. Sizin fikirleriniz nelerdir şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bilgisayar benimle billur geçiyor galiba. Sabahın 5'in de uyandım bastım düğmesine çalıştı. Bios pilinden dolayı böyle bişey yaparmı sizce ?

Dün akşam aynen öyle yaptım termal macunu falan yeniledim herşeyi çıkarıp temizledim falan ama genede olmadı.Sabah açıldı, elektirikler gittiği zamanki gibi oldu açıldı kapandı açıldı kapandı bi mavi ekran geldi (çöktüğü zaman gelen ekran değil) ondan sonra bi daha kapandı sonra açıldı.Şu an sıkıntısız çalışıyor :D ben bios pilinden dolayı olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı