PC'de oyun oynamak için 300 TL oyun kolu önerisi

UnFrGvnG

Decipat
GTA, PES, NFS gibi oyunları oynarken bana uyumluluk sorunu çıkarmadan, hemen bozulmayacak bir oyun kolu önerir misiniz?
Bütçem belli değil ama 300₺ civarında olsa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el F310 bakabilirsiniz. Bu fiyata alacağınız bir şeyin iyi olma ihtimali yok, en düşük alınabilir model F310 gibi onun da 2. elini zorlayabilirsiniz. Temizleri 400 lira bandında olması lazım.

Bu bütçede sıfır olsun diye düşük kaliteli alınması saçma olacak herhalde anladığım kadarıyla.
Oyun kollarından hiç anlamam, F310'u alırken nelere dikkat etmeliyim, orijinal olup olmadığını nasıl anlarım?

Yani fazla beklentimde yoktur benim, eski bilgisayarımu televizyona yansıttım. San Andreas felan oynamak için istedim. Klavye mouse ile zor oluyor büyük ekranda.

Birde kablolu F310 galiba. Kablosuz bir model önerir misiniz?

Son düzenleme:
Bu bütçede sıfır olsun diye düşük kaliteli alınması saçma olacak herhalde anladığım kadarıyla.
Oyun kollarından hiç anlamam, F310'u alırken nelere dikkat etmeliyim, orijinal olup olmadığını nasıl anlarım?

Yani fazla beklentimde yoktur benim, eski bilgisayarımu televizyona yansıttım. San Andreas falan oynamak için istedim. Klavye mouse ile zor oluyor büyük ekranda.

Bir de kablolu F310 galiba. Kablosuz bir model önerir misiniz?

Kablosuz bulamazsın imkansız bence özellikle sıfır imkansız gibi ama kesin konuşmayayım ayrıca kol alırken drift sorunu olup olmadığına(analoglara dokunmadigin halde oyunda karakterin hareket etmesi diye biliyorum) ayrıca tuşlarda sıkıntı olmadıgına dikkat et kablo hasar almamış olsun analoglarda aşınma olmasın mümkünse.

Dolap veya sahibinden üzerinden alayım değil mi, geldiğinde kendimde test ederim hemde.
Birde F310 en iyi seçenek galiba bu bütçede değil mi?

Geri
Yukarı