PC'ye güç geliyor 1 saniye sonra kapanıyor

Merhaba arkadaşlar. Geçen konumda söylediğim gibi PC hata verdiği için bir telefonuyla götürdüm hiçbir yer açık olmadığı için. Adam 3 kere format attı HDD'ye. BIOS pilini çıkardı. Ondan sonra PC'ye güç geliyor çalışıyor ardından tepki vermeden kapanıyor. BIOS pili takıldığı yerin plastiği kırık. BIOS pili takılı değil yardımcı olur musunuz?(ürün notebook)

Dosya Ekleri

• IMG_20220711_165739.jpg
    IMG_20220711_165739.jpg
    144,2 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Geçen konumda söylediğim gibi PC hata verdiği için bir telefonuyla götürdüm hiçbir yer açık olmadığı için. Adam 3 kere format attı HDD'ye. BIOS pilini çıkardı. Ondan sonra PC'ye güç geliyor çalışıyor ardından tepki vermeden kapanıyor. BIOS pili takıldığı yerin plastiği kırık. BIOS pili takılı değil yardımcı olur musunuz?(ürün notebook)

BIOS pili olmadan çalışıyor diye biliyorum yanlış bilmiyorsam BIOS pili sadece BIOS'daki verileri yedekliyor diye biliyorum.

İşlemcinizde bir sıkıntı olabilir yakın bir zamanda benim de başıma geldi işlemcim yanmış tam olarak çözümünü bilmiyorum ama işlemcinizde sıkıntı olabilir.
Yarın yazılım işi ile falanda uğraşan kurumsal Bi firmaya götürücem. İnşallah hallederler.Ama korkum staj parası almıştım aldığım bütün para bu Notebook gitmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı