Pentium 4 sisteme GTX 750 darboğaz yapar mı?

Haldir

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sizce hata mı ettim? Sistemi tam bilmiyorum ama kısaca şöyle;
  • Pentium 4 işlemci
  • Gigabyte anakart (modeli hatırlamıyorum)
  • 1 gb ram
  • 320 gb hdd
  • 350w güç kaynağı

Son düzenleyen: Moderatör:
Test yapıp sonuçlarını bizle paylaşır mısınız?

Pentium 4 aşırı ısınan bir işlemci. Bu durumla şuan bi arkadaşımın bilgisayarı ile uğraşıyorum. Bir soğutucu alman lazım. Öncesinde CPU-Z adlı programı indirim. Anakartın marka ve modelini oradan öğrenin. Bios ve driver güncellemelerini yapın. Kendi programları arasında veya speedfan adlı program ile işlemci ısısına bakın.

Ram miktarını 4 gb yapabilirseniz ve güzel bir soğutucu alırsanız sistemden verim alabilirsiniz.

Pentium 4 aşırı ısınan bir işlemci. Bu durumla şuan bi arkadaşımın bilgisayarı ile uğraşıyorum. Bir soğutucu alman lazım. Öncesinde CPU-Z adlı programı indirim. Anakartın marka ve modelini oradan öğrenin. Bios ve driver güncellemelerini yapın. Kendi programları arasında veya speedfan adlı program ile işlemci ısısına bakın.

Ram miktarını 4 gb yapabilirseniz ve güzel bir soğutucu alırsanız sistemden verim alabilirsiniz.
Evet ısınıyor haklısınız.

Selam. Eğer bütçen varsa o sisteme ekstra birşeyler yapma. Yeni bir intel sistemle o ekran kartından anca verim alırsın. G3220 işini görür. İstersen amd fx4300de olur. Yoksa ne yaparsan yap o işlemciyle hd mario bile zor. ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı