PES 2013 oyuncuları nasıl satılabilir?

AhmetBerkayy

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba PES 2013 Fenerbahçe kariyeri yapıyorum. 2. sezondayım ama oyuncularımı satamıyorum satılık listesine koyuyorum 2 ay boyunca hiçbir teklif gelmiyor, bu tek bir oyuncu için değil kimseyi satamıyorum. Mecburen serbest bırakmak zorunda kalıyorum, hem benim param gidiyor hem de adam bedavaya gidiyor. Nasıl oyuncularımı satabilirim? Ayrıca lig ve lig kupasını kazandım, şampiyonlar liginde yarı finallerde barçaya 4-3 yenildim.

Cevap verebilecek birisi var mı?

Son düzenleme:
Oyuncular satılık listesinde ise, ilerlemeyi teklif geldiğinde durdurma seçeneğini kaldırıp gün gün ilerleyin. Bu şekilde daha çok teklif geldiğini göreceksiniz. Ayrıca oyuna başlarken transfer olaylarını kolay mı zor mu ayarladınız bu da etkiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyuncular satılık listesinde ise, ilerlemeyi teklif geldiğinde durdurma seçeneğini kaldırıp gün gün ilerleyin. Bu şekilde daha çok teklif geldiğini göreceksiniz. Ayrıca oyuna başlarken transfer olaylarını kolay mı zor mu ayarladınız bu da etkiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlerlemeyi teklif geldiğinde durdurma seçeneğini kaldırıp gün gün ilerleyin. Bölümünü anlamadım transfer olayları Normal'de.

İlerlemeyi teklif geldiğinde durdurma seçeneğini kaldırıp gün gün ilerleyin. Bölümünü anlamadım transfer olayları Normal'de.

Hani günler ilerlerken transfer teklifi geldiğinde duruyor ya. Ayarlarda var o seçenek. "Yalnızca ilerleme varken" yazan seçeneği değiştirin. Günler hızlı geçmesin. Tek tek ilerletin.

Hani günler ilerlerken transfer teklifi geldiğinde duruyor ya. Ayarlarda var o seçenek. "yalnızca ilerleme varken" yazan seçeneği değiştirin. Günler hızlı geçmesin. Tek tek ilerletin.

Hocam LGS'ye çalışmam lazım okullar açılınca daha hızlı bir yöntem yok mu günde 1-1.5 saat oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı