Phenom X2 555 sistemde format sonrası mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba. Her şey 100% CPU kullanımyla başladı ben de format attım sorun düzeldi ama bir klasör açmaya çalışınca mavi ekran verdi. Ben de tekrar format attım şimdi de oyun açılırken aynısı oldu. Ne yapmam lazım? Hata bilgisi toplanıyorda %0'da kaldı. Beklemeli miyim yoksa güvenli modda açmayı deneyip minidump dosyası mı göndereyim bilemedim. :(

Sistemim:
  • AMD Phenom X2 555.
  • NVIDIA GTS 250.
  • 2×2 RAM markasını hatırlamıyorum.
  • Anakartı bilmiyorum.
1624963916631675372816.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben PC'ye format attıktan sonra Driver Booster yükleyip oyun yazılımlarını ve genel PnP monitör mü ne öyle bir driver kurdurmuştum. Ekran kartını elle kurdum onlardan kaynaklanabilir mi? Normalde öyle yazılımları kullanmam ama oyun için gerekli şeyleri bir arada kurduğu için indirmiştim.
Sorun büyük ihtimalle Driver Booster'ın yanlış sürücüyü kurmasından kaynaklı. Yüklediği sürücüleri silip kendiniz yeni sürücü kurun. Yine hata alırsanız buraya yazarsınız.

Normal mod veya güvenli mod açılıyor mu? Açılıyorsa HD Tune ile error scan ve health kısımlarını paylaşın. Ayrıca mavi ekran olursa aşağıda başarısız ibaresi görürseniz atın, oradan belki çıkarabiliriz.

Şu an zaten normal moddayım yeniden başlatınca açıldı bir deneyeyim.

Sorun büyük ihtimalle Driver Booster'ın yanlış sürücüyü kurmasından kaynaklı. Yüklediği sürücüleri silip kendiniz yeni sürücü kurun. Yine hata alırsanız buraya yazarsınız.

Zaten sadece genel PnP moütör diye bir şey kurdu onu kaldırınca sorun olur mu?
Minidump dosyalarınızı paylaşın?

0% de kaldığı için oluşturmamış sorun orada zaten ilerlemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı