Philips 48OLED708 alınır mı?

@çokdüşünenbiri Hocam beklemediğim şekilde bir günde geldi ve ardından kuruldu; umarım pişmanlık yaşamayız 🧿:). Açıkçası parlaklığı Vatan'da LG ile yan yana karşılaştırdığımda benim de dikkatimi çekti. Özellikle LG Evo serisinde parlaklığın biraz daha fazla olduğunu fark ettim. Umarım pişmanlık yaşamayız. Size de hayırlı uğurlu olsun.
Hocam Amazon Prime ile 4K ve HDR izleyebiliyor musunuz güncel olarak? Şu ana kadar sorunsuz izlemekte idim ancak sabahtan beri HD bile olmuyor.

Başka cihazlarda denedim sıkıntı yok. İnternet de sorunsuz. Güncelleme yok, silip kurdum düzelmedi.

Hocam Amazon Prime ile 4K ve HDR izleyebiliyor musunuz güncel olarak? Şu ana kadar sorunsuz izlemekte idim ancak sabahtan beri HD bile olmuyor.

Başka cihazlarda denedim sıkıntı yok. İnternet de sorunsuz. Güncelleme yok, silip kurdum düzelmedi.

Hocam merhaba, askere gittiğim gün yazmışsın dün döndüm henüz açmadım televizyonu 😄. Gitmeden önce problem yoktu fakat deneyip bilgilendiririm hâlâ sorun devam ediyorsa.

Hocam merhaba, askere gittiğim gün yazmışsın dün döndüm henüz açmadım televizyonu 😄. Gitmeden önce problem yoktu fakat deneyip bilgilendiririm hâlâ sorun devam ediyorsa.
Başka sürüm indirdim hocam düzeldi son güncellemeden oldu sanırım.

Geri
Yukarı