PHP PHP'ye alternatif dil önerisi

Ayıp ettiniz hocam kırıldım 💔 ben kodu tekrar etmiyorum direk yazdığım kodlara bakıyorum takıldığım yerde kodu zaten 5 10 kez tekrar edince alışıyor insan.
Hocam mevzu o değil. Programlama kuralıdır kendini tekrar etmemek. Bunun için SOLID prensiplerine bakmanızı tavsiye ederim. Bu prensiplere uyarak kodlamanız, sizi gerçekten çok geliştirir.

Doğrudur hocam vallahi konyasporun sitesinde mis gibi bir SQL açığı var bildirsek mi?
Bildirmek yerine saldırabiliriz 👿👿 (Yok)

Tamamen kalitesiz oluşuyla alakalı. Çoğu bir Framework'e sahip değil. Onu geçtim çoğu SQL açığı içeriyor. 2023 yılında SQL açığı.

Çoğu sitede SQL açığı var hocam 2023 yılında diyerek böyle demeniz çok boş bir cümle açıkçası 1 site yaparsanız test etmek istiyorum.

Hocam mevzu o değil. Programlama kuralıdır kendini tekrar etmemek. Bunun için Solid prensiplerine bakmanızı tavsiye ederim. Bu prensiplere uyarak kodlamanız, sizi gerçekten çok geliştirir.

Bildirmek yerine saldırabiliriz 👿👿 (yok)

Hocam çoğu siteyi düşürüyorlar devlet siteleride dahil açıklar var bildiriyorlar zaten bildirilmesi gerekiyor bazı okul sitelerinde bile açık var devlet sitelerinden çok normal sitelerde daha az açık var gibi diyeceğim fakat bilmiyorum çok denemedim site açığı varsa bildirmeliyiz :)

C# - .NET Core 3.1 MVC

O zamanlar sebepsiz bir MVC sevdası vardı içimde. Şu anda .NET Core 6 ile siteyi yeniden yazıyorum.

C# - .NET Core 3.1 MVC.

O zamanlar sebepsiz bir MVC sevdası vardı içimde. Şu anda .NET Core 6 ile siteyi yeniden yazıyorum.

WoW cidden bayağı test etmek istiyorum nasıl yapacağımı bilmiyorum ama bu konuda bayağı bilgili bir arkadaşım ona danışırım araştırırım ama merak ettim :)))

C# - .NET Core 3.1 MVC.

Sonu. ASP ile mi bitiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı