PlayStation 4 vs PlayStation 4 Pro

Daha fazla  
Meslek
Motorcu
Cümleten selamünaleyküm arkadaşlar. PlayStation 4 fat kasa PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro'nun farkını size sormak istedim. PlayStation'ın birçok oyununu en Full ayarlarda oynamak istiyorum. Bu 3 model arasında FPS farkı kasma donma farkı vesaire olur mu? 1 terabaytlık harici diskim var. Hafıza çok önemli değil. Benim için televizyonda 4K değil zaten.

PS4 fat ve Slim arasında çok bir fark yok. Slim'de hatalar düzeltmiş ve soğutması daha iyi hale getirilmiş. Performans da fark yok diye biliyorum. Pro ise grafik, performans olarak fat ve slim kasadan daha iyi. Tercihiniz Slim veya Pro olsun ama sadece bunları alarak iş bitmez. Bunların sorunlu ve sorunsuz sürüm kodları vardır. Onları tercih etmeniz lazım.

4k ile işiniz yoksa Slim sizin için yeterlidir fakat Pro'yu ucuz ve temiz bulabilirsiniz ilk tercihiniz o olsun.

Bütçem 6500 TL bu fiyata bir yerde Pro çok yok bulduğunuz ilan vb şeyler olur ise buraya yazarsanız sevinirim.

Ve Series S daha iyi diyenler olmuş arkadaşlar benim Xbox serisinde çok sevdiğim bir oyun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı