PlayStation 5 nereden ve nasıl alınmalı?

DryAnger

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir süredir Playstation 5 Slim Standart E. almayı düşünüyordum ancak kafamı kurcayalan sorular var. İlki, ithalatçı garantili olanlar güvenilmez diyorlar(belli başlı güvenilir satılıcılar hariç), Eurasia için de kimisi Sony çekildiği için artık Eurasia'nın geçersiz olduğu ve bir öneminin kalmadığını, kimisi de Sony'nin sadece ses sistemi Tv. vb. kısımlardan çekildiğini ve hala Eurasia'nın garantisinin devam ettiğini söylüyor. Bilkom garantili olanlar ise de 28000 TL'den başlıyor. Kahraman Konsol'dan 18559 TL'ye buldum ama Digital Edition. Ne olur ne olmaz standart tercih ediyorum. Peki sizin düşünceleriniz neler?
Not: PS5 Pro'yu beklerdim ancak yüksek ihtimal fiyatı bütçemi aşacak.

Sony Playstation 5 Slim Digital Edition 1 Tb Türkçe Menü ( Ithalatcı Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol (Kahraman Konsol ancak Digital)
Sony Playstation 5 Slim Diskli Ps5 Spider-man 2 (EURASİA GARANTİ) Fiyatı, Yorumları - Trendyol (Eurasia garantili olan)
Sony Playstation 5 Slim Standart Edition 1tb Ssd Dual Sense Kol (Ä°THALATÃI GARANTÄ°LÄ°) Fiyatı, Yorumları - Trendyol (Standart Edition ancak tanımadığım satıcı)

Dostum PlayStation 5 yerine Xbox Series X almanı tavsiye ederim hem oyun fiyatları açısından daha rahat hem de donanımı çok daha iyi.
Konu başlığı mı PS mi XBOX mı değil, PS 5 nereden alınmalı diye soruyor. Ayrıca konsollarda iyi olan diye bir şey yok zira konsolları birbirinden ayıran şey zaten exclusive oyunlar.

Konuya dönecek olursak mümkünse yurtdışından almanı-getirtmeni tavsiye ederim.

Dostum PlayStation 5 yerine Xbox Series X almanı tavsiye ederim hem oyun fiyatları açısından daha rahat hem de donanımı çok daha iyi.
Oyunlar aynı fiyattan çıkıyor ve o donanım üstünlüğü performansa etki etmiyor, zira PS5 optimizasyon ile Series X'i geçiyor. Konu başlığı Xbox Series X VS PS5 olmayan bir konuda ne gerek var böyle bir öneriye?

Konu başlığı mı PS mi XBOX mı değil, PS 5 nereden alınmalı diye soruyor. Ayrıca konsollarda iyi olan diye bir şey yok zira konsolları birbirinden ayıran şey zaten exclusive oyunlar.

Konuya dönecek olursak mümkünse yurtdışından almanı-getirtmeni tavsiye ederim.
Hocam araştırıyorum soruşturuyorum ama malesef o pek mümkün görünmüyor gibi

Karadeniz taraflarındaysan Batum'dan alıp gelmek TR'den daha ucuz. (pasaport varsa)
Çok uzağım

Hocam araştırıyorum soruşturuyorum ama maalesef o pek mümkün görünmüyor gibi

Çok uzak

Yani en uzak il olan Muğla'dan gidiş dönüş 11 bin ve PS5 Slim fiyatı 12 bin lira ki bunun oteli yemeği falan da var yani anlayacağınız Batum'a uzaksanız yaklaşık 30 bin tutar ve Türkiye'de de 2 yıl garantili PS5 Slim 30 bin ama yine de seçim senin

Yani en uzak il olan Muğla'dan gidiş dönüş 11 bin ve PS5 Slim fiyatı 12 bin lira ki bunun oteli yemeği falan da var yani anlayacağınız Batum'a uzaksanız yaklaşık 30 bin tutar ve Türkiye'de de 2 yıl garantili PS5 Slim 30 bin ama yine de seçim senin
Batuma gidip alsam garantisi olmayacak ki zaten, ithalatçı garantili alsam aynı fiyata geliyor aşağı yukarı. Aynı zamanda olay sadece fiyat değil zamanın da gidiyor burda. O yüzden pek mantıklı gelmedi. Ayrıyetten Gürcistanda'ki fiyatı 1400-1500 Lari'den başlıyor yani 17000-18000 TL.

Batuma gidip alsam garantisi olmayacak ki zaten, ithalatçı garantili alsam aynı fiyata geliyor aşağı yukarı. Aynı zamanda olay sadece fiyat değil zamanın da gidiyor burada. O yüzden pek mantıklı gelmedi. Ayrıyeten Gürcistan da'ki fiyatı 1400-1500 Lari'den başlıyor yani 17000-18000 TL.

İşte farklılık olabiliyor hocam ben sadece örnek verdim yine de siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı