Playstore.com'da T.C kimlik numarası vermeden alışveriş yapılır mı?

Henss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. T.C kimlik numaramı vermek istemiyorum. T.C vermeden alışveriş yapabilir miyim?

T.C. Kimlik numaranız güvenlik ve doğrulama amaçlı isteniyor. Bu birçok sitede isteniyor. Endişelenecek bir şey yok.
Emin misiniz? Normalde hiç bir alışveriş sitesinde T.C istendiğini duymadım. Zaten T.C kimliğimiz her yerde geziyor. Biliyorum. Endişelenecek bir şey yok. Ancak neden istediğini anlamadım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Emin misiniz? Normalde hiçbir alışveriş sitesinde T.C istendiğini duymadım. Zaten T.C kimliğimiz her yerde geziyor. Biliyorum. Endişelenecek bir şey yok. Ancak neden istediğini anlamadım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Yukarıda belirttiğim gibi, güvenlik ve sizin siz olduğunuzu doğrulamak için isteniyor.

@ExellionTR Anladım. Teşekkür ederim.

Yukarıda belirttiğim gibi, güvenlik ve sizin siz olduğunuzu doğrulamak için isteniyor.
Şimdi kayıt oldum. Alışveriş yapmam için önce e-posta doğrulaması yapmam gerekiyormuş. E-posta doğrulaması yapmaya çalışıyorum ancak kod gelmiyor. Mail adresimi girdikten sonra bu mail kullanılıyor diyor. Nasıl doğrulama yapacağım?

Son düzenleme:
@ExellionTR anladım. Teşekkür ederim.

Şimdi kayıt oldum. Alışveriş yapmam için önce e-posta doğrulaması yapmam gerekiyormuş. E-posta doğrulaması yapmaya çalışıyorum ancak kod gelmiyor. Mail adresimi girdikten sonra bu mail kullanılıyor diyor. Nasıl doğrulama yapacağım?

Hocam biraz bekleyin, bazen geç gelebiliyor bu tarz doğrulama kodları. Mailinizdeki spam, istenmeyen, gizlenen klasörleri de kontrol edin.

Hocam biraz bekleyin, bazen geç gelebiliyor bu tarz doğrulama kodları. Mailinizdeki spam, istenmeyen, gizlenen klasörleri de kontrol edin.
Bu mail daha önceden kayıt edilmiş diyor. Hesabı açarken kullandığım mail adresimi giriyorum.

Son olarak bilgilerimi kaydet derken doğum tarihi falan girecek miyim?

Geri
Yukarı