POCO F4 alınır mı?

• Konuyu başlatan Frei
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 737
Bütçe
12500

Frei

Hectopat
Bütçem 12-13K daha da yukarı çıkaramam. POCO F4'ten daha iyi bir telefon bulabilir miyim bu fiyata? Oyun da oynuyorum kamerayı da kullanıyorum sosyal medya için. Ekran teknolojisi falan olarak F4'ün çok iyi olduğunu düşünüyorum. MIUI veya HyperOS hakkında tecrübeleri olanlarda iyi veya kötü olarak değerlendirirse güzel olur.

Xiaomi modelleri yazılım hatalarıyla ünlüdür. MIUI son güncellemesiyle pil optimizasyonu olsun yazılım hataları olsun hepsi giderildi oh be derken ne oldu? Tabii ki hayatımıza HyperOS girdi. Ve sil baştan.
12-13K bandında alabileceğin en iyi telefonlardan biri POCO F4. Şu anda Play Store mağazasında yüksek ayarlarda bile oynatamadığı oyun olmaz.
67W hızlı şarj desteği ve 4500 mAh bataryası seni şarj aletine bağımlı olmaktan kurtarır. Yarım saatte şarjını 0'dan 100'e fuller keyfine bakarsın.
Kamera takıntın varsa hiç girme çünkü iyi değil. Yani sıradan kamera.
Zaten POCO markası Xiaomi'nin oyunculara hitap eden markası. Yani F/P olarak oyun telefonu diyebiliriz.

Artıları;
. F/P olarak oyun performansı çok iyi
. Hızlı şarj desteği

Eksileri;
. Yazılım hataları
. Kamerası sıradan

Xiaomi modelleri yazılım hatalarıyla ünlüdür. MIUI son güncellemesiyle pil optimizasyonu olsun yazılım hataları olsun hepsi giderildi oh be derken ne oldu? Tabii ki hayatımıza HyperOS girdi. Ve sil baştan.
12-13K bandında alabileceğin en iyi telefonlardan biri POCO F4. şu anda Play Store mağazasında yüksek ayarlarda bile oynatamadığı oyun olmaz.
67W hızlı şarj desteği ve 4500 mAh bataryası seni şarj aletine bağımlı olmaktan kurtarır. Yarım saatte şarjını 0'dan 100'e fuller keyfine bakarsın.
Kamera takıntın varsa hiç girme çünkü iyi değil. Yani sıradan kamera.
Zaten POCO markası Xiaomi'nin oyunculara hitap eden markası. Yani F/P olarak oyun telefonu diyebiliriz.

Artıları;
F/P olarak oyun performansı çok iyi.
Hızlı şarj desteği.

Eksileri;
Yazılım hataları.
Kamerası sıradan.

Instagram'ya story ve post atmalık netlikte ve kalitede fotoğraf çıkarabilirse benim için yeterde artar hocam. Önceki yazılım hatalarını HyperOS'da yapacaklarını pek düşünmüyorum ben, eğer yaparlarsa da düzeltirler diye umuyorum. A34 ile falan karşılaştırdığımızda F4 kazanıyor o zaman?

Instagram'ya story ve post atmalık netlikte ve kalitede fotoğraf çıkarabilirse benim için yeterde artar hocam. Önceki yazılım hatalarını HyperOS'da yapacaklarını pek düşünmüyorum ben, eğer yaparlarsa da düzeltirler diye umuyorum. A34 ile falan karşılaştırdığımızda F4 kazanıyor o zaman?

O kadar da kötü değil tabi ki ama aşırı net görüntüler elde edemezsin. Yani bütçen doğrultusunda bi yerlerden kısılan bi yerleri arttırılan telefonlar. F4 iyidir hız konusunda o fiyata

Hocam poco f4 kullanıyorum aralıkta aldım cihazı. Telefon ısınmıyor, 40 dakikada şarjı fulleniyor. Kamerası yeterli netlikte, iphone x kullanıyordum önceden ondan çok daha iyi diyebilirim. Benimde bütçem bu bantlardaydı, iyi ki almışım diyorum. Oyun içinde, gündelik kullanım içinde bence yeterli. Sormak istediğin soru olursa yazarsın yanıtlamaya çalışırım.

Hocam POCO F4 kullanıyorum aralıkta aldım cihazı. Telefon ısınmıyor, 40 dakikada şarjı fulleniyor. Kamerası yeterli netlikte, iPhone X kullanıyordum önceden ondan çok daha iyi diyebilirim. Benim de bütçem bu bantlardaydı, iyi ki almışım diyorum. Oyun içinde, gündelik kullanım içinde bence yeterli. Sormak istediğin soru olursa yazarsın yanıtlamaya çalışırım.

HyperOS güncellemesi aldı mı? Aldıysa artı eksi yönlerini gördünüz mü hocam. Telefonu dün sipariş ettim bakalım gelince bende göreceğim.

Geri
Yukarı