POCO F4 alınır mı?

@Violet S Exynos işlemciler oyun için tasarlanmamış bu yüzden PUBG, Wild Rift gibi oyunlarda üzer(S21 FE).

SD Modeline baktın sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur, hocam. SD olsa neden 40 olsun ki HDR 60'a kadar desteği var diye tahmin ediyorum.

@Violet S Exynos işlemciler oyun için tasarlanmamış bu yüzden PUBG, Wild Rift gibi oyunlarda üzer(S21 FE).

SD Modeline baktın sanırım.
A54 ile görülüyor zaten pek performanslı değil sadece günlük kullanım için a54 alınır exynos işlemci ile şarj geç tükeniyor filan exynos o konularda iyi ama oyuna gelince oyunlarda pek performanslı sayılmaz ama bu bazı exynos işlemcilerde geçerli hepsinde değil

A54 ile görülüyor zaten pek performanslı değil sadece günlük kullanım için A54 alınır Exynos işlemci ile şarj geç tükeniyor filan Exynos o konularda iyi ama oyuna gelince oyunlarda pek performanslı sayılmaz ama bu bazı Exynos işlemcilerde geçerli hepsinde değil.

Oyun için A54, zaten hakarettir ama A54'ün kendine göre iyi yanları var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur, hocam. SD olsa neden 40 olsun ki HDR 60'a kadar desteği var diye tahmin ediyorum.

Bak dostum ben bir yerden görüp de yorum yapmıyorum kendi deneyimimi paylaşıyorum ve S21 FE (exynos) akıcı da bile Max 30 veriyor. S21 FE, A34, F4 bu üçü arasndan tek POCO F4 PUBG de 90 FPS verebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı