POCO X5 Pro 5G HyperOS hala gelmedi

POCO X5 Pro 5G cihazınızda HyperOS'un henüz gelmemesi durumunda şu adımları izleyebilirsiniz:

1. Güncellemeleri Kontrol Edin: Cihazınızın ayarlarına gidin ve "Sistem Güncellemeleri" veya benzer bir seçeneği bulun. Buradan güncellemeleri kontrol edin ve HyperOS'un yeni bir sürümünün olup olmadığını kontrol edin.

2. Elle Güncelleme Yapma: Güncelleme henüz otomatik olarak gelmediyse, bazen manuel olarak güncelleme yapmanız gerekebilir. Ayarlar menüsünden "Sistem Güncellemesi"ne gidin ve "Güncellemeleri Kontrol Et" veya benzer bir seçeneği bulun. Buradan güncellemeyi manuel olarak başlatın.

3. POCO Destek Ekibiyle İletişime Geçin: Eğer güncelleme hala gelmiyorsa, POCO'nun resmi müşteri destek ekibiyle iletişime geçin. Genellikle web sitelerinde veya sosyal medya platformlarında iletişim seçenekleri bulunur. Onlara cihazınızın modelini, IMEI numarasını ve yaşadığınız sorunu belirten bir ileti gönderin.

4. Ülke ve Bölge Ayarlarını Kontrol Edin: Telefonunuzun bölge ayarlarına göre güncellemelerin zamanlaması değişebilir. Cihazınızın ayarlarında yer alan dil, bölge ve zaman dilimi gibi ayarları kontrol edin ve cihazınızın Türkiye bölgesini veya Türkçe dilini kullanıp kullanmadığını doğrulayın.

5. Fabrika Sıfırlaması: Güncellemelerin gelmemesi durumunda son çare olarak cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Ancak, bu işlemi yapmadan önce cihazınızın yedeklemesini almayı unutmayın, çünkü bu işlem tüm verilerinizi silebilir.

Bu adımları takip ettikten sonra hala sorun devam ediyorsa, cihazınızın yetkili servis merkezine başvurmanız gerekebilir.

Hocam ben ROM indirdim ancak kurulumunu nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur musun?
Screenshot_2024-03-31-13-55-36-044_com.android.updater-edit.jpg

Buradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı