Port olmaması durumu nasıl hızlıca aşılır?

ŞişkoBardak

Kilopat
Daha fazla  
Şu an bulunduğum evde Superonline kullanıyorum. Bu hafta yeni bir eve taşınacağım. Gideceğim yerde VDSL altyapı var yalnız port olmadığı için internet altyapısı tüm firmalarda yok görünüyor. Türk Telekom dahil aradığım tüm firmalar bölgedeki Türk Telekom müdürlüğüne dilekçe vermemi söylediler. Ben homeoffice çalışan biriyim ve bana internet şart. Mobil internet ile yapabileceğim bir şey değil maalesef. Turkcell Superbox fiyatları malum. Port için dilekçe versem bile zaten aylarca bekletileceğim. Yan binalarda internet olup taşınacağım binada internet olmaması beni gerçekten çıldırtıyor. 2022 senesinde internet erişimi alamıyorum. Böyle bir saçmalık nasıl olabilir anlayamıyorum. Kısa yoldan çözüme kavuşturabileceğim bir yol var ise bilgi verir misiniz? Artık çok usandım internet sorunlarıyla uğraşmaktan. Bunun yüzünden işimden bile olabilirim şu an.

Gideceğim yer müstakil bir ev. Yan evlerde internet kullanan var evet. Muhtemelen onlardan al diyeceksiniz. Zaten son çare olarak onu düşünüyorum. En azından işimi yapmak için.

Onlardan al demeyeceğim. Bizde de şöyle bir şey olmuştu. Bizde boş kutu yok denmişti. Birisi taşınınca, internetini söktürmek isteyince bir modem yeri açılıyor. Yani o zaman siz taktırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı