Pre-Workout böbreklere sorun çıkartır mı?

Fear69

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Radeon Rx 580
İşlemci: İ3-9100F
Anakart: Asus Prime H310M-K R2.0
SSD: Ritek 2.5 SATA III 512GB
RAM: 16GB

Bu ürünü kullanıyorum 2 - 3 haftada 1 ölcek, böbreklerime sıkıntı yaratır mı? Büyüme falan yani, zorlanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ürünü kullanıyorum 2 - 3 haftada 1 ölcek, böbreklerime sıkıntı yaratır mı? Büyüme falan yani, zorlanır mı?

Markayı ilk defa duydum. Değerlere baktığımda oldukça yüksek gözüküyor 2-3 haftada 1 ölçek böbreklerinize zarar vermez fakat kullanım sıklığını arttırırsanız kalp ritmini hızlandırdığı için çeşitli problemlere sebep olabilir. Benim önerim 10Gr'dan fazla almayın ve kullandığınız süreçte de bol bol su için.

Markayı ilk defa duydum. Değerlere baktığımda oldukça yüksek gözüküyor 2-3 haftada 1 ölçek böbreklerinize zarar vermez fakat kullanım sıklığını arttırırsanız kalp ritmini hızlandırdığı için çeşitli problemlere sebep olabilir. Benim önerim 10Gr'dan fazla almayın ve kullandığınız süreçte de bol bol su için.

Sağ olun hocam.

Ürün içindeki şeyler amino asitler ve kafein+sodyum yani doğru kullanımlarda neden böbreklerine zarar versin ? Genel olarak böbrek fonksiyon testlerin temizse zaten boşa endişe etme bu konuda. Bence burada konu bu değil aslında :). Sen bu ürünü alacaksın ve ayda 2 kere kullanacaksın varsayalım 10 gram+10 gram olarak. Ama bu kutu içerisinde yanlış hesaplamıyorsam 60 gramdan fazla malik asit,124 gram arjinin ve 46 gramdan fazla beta alanin var. Bu ürün oksijenle temas ettiği andan itibaren bu içerikler ürünü taşlaştırmaya başlar. Her ne kadar bir süre bu topaklanmalar ve ürünün sertleşmesi durumu kullanım kolaylığı dışında bir sorun yaratmasa da senin kullanımına göre ürün 22-23 ayda anca biter. Ama sitede de belirttiği gibi ürün açıldıktan sonra 2 ay içerisinde tüketin denmekte bu çok doğru bir kullanım tavsiyesi. Her ne kadar markalar bu bir sorun değil dese de uzun bir süre sonra tabi ki bu bozulma absürt yerlere gelecek. Senin durumun için SKT'si yakın tarihli olmayan tekli şase pre workoutlar alıp ihtiyacın olduğunda kullanman daha doğru olur.

Doktora git böbrek değerleri için test yaptır o sırada doktoruna sor .Kreatinin değerin ve tansiyonun yüksekse bunu kullanman senin için zararlı olacaktır.

Ürün içindeki şeyler amino asitler ve kafein+sodyum yani doğru kullanımlarda neden böbreklerine zarar versin? Genel olarak böbrek fonksiyon testlerin temizse zaten boşa endişe etme bu konuda. Bence burada konu bu değil aslında :). Sen bu ürünü alacaksın ve ayda 2 kere kullanacaksın varsayalım 10 gram+10 gram olarak. Ama bu kutu içerisinde yanlış hesaplamıyorsam 60 gramdan fazla malik asit, 124 gram arjinin ve 46 gramdan fazla beta alanin var. Bu ürün oksijenle temas ettiği andan itibaren bu içerikler ürünü taşlaştırmaya başlar. Her ne kadar bir süre bu topaklanmalar ve ürünün sertleşmesi durumu kullanım kolaylığı dışında bir sorun yaratmasa da senin kullanımına göre ürün 22-23 ayda anca biter. Ama sitede de belirttiği gibi ürün açıldıktan sonra 2 ay içerisinde tüketin denmekte bu çok doğru bir kullanım tavsiyesi. Her ne kadar markalar bu bir sorun değil dese de uzun bir süre sonra tabii ki bu bozulma absürt yerlere gelecek. Senin durumun için SKT'si yakın tarihli olmayan tekli şase pre workoutlar alıp ihtiyacın olduğunda kullanman daha doğru olur.

Hocam su anda cok kotu oldum ellerim titremeye basladi oysaki 6 da aldim pre yi cok korkoyum hocam 1 olcek kullandim oysa.

Geri
Yukarı